“Армагеддон з вогню” під Іжевськом: МНС РФ підтвердило вибух на заводі, що випускає ядерні “Тополі”

Новини

МНС Росії підтвердило інформацію про вибух на Воткінському машинобудівному заводі, який будує ядерні ракети для армії РФ.

Увечері 7 лютого в РФ відбулася найпотужніша детонація на військовому об’єкті РФ під містом Іжевським.

У МНС РФ вже підтвердили, що інцидент трапився на об’єкті Воткінського машинобудівного заводу – ключового підприємства ядерних сил у країні, передає Діалог.UA.

Жителі Іжевська спостерігали поряд із містом вибух величезної сили, після якого на місці НП утворилася подоба ядерного гриба. Почалася паніка серед місцевих.

Міністерство з надзвичайних ситуацій РФ терміново відреагувало на інцидент. Воно повідомило, що причиною детонації стали якісь “технічні роботи” на Воткінському заводі.

Наслідки детонації наразі невідомі.

Відомо, що за 13 км від Іжевська знаходиться випробувальний полігон Воткінського машинобудівного заводу. Це є ключовим підприємством ядерних сил Росії. Воно спеціалізується з виробництва ядерних ракетних комплексів “Тополь-М”, які є основою ядерної тріади РФ.

Зазначимо, що на початку серпня 2023 року на цьому заводі вже лунали вибухи, про що писали місцеві жителі. Офіційно інформації про це немає, проте, за даними ЗМІ, тоді було зруйновано один із корпусів заводу, де збирали ракети.

Rate article