Альтернативний уряд: Пономарьов озвучив кінцеву мету добровольців з “РДК” та “Свободи Росії”

Новини

Кінцева мета “РДК” та Легіону “Свобода Росії”, які звільнили Теткіно в Курській області, це проголошення альтернативного уряду в РФ, повідомив Ілля Пономарьов.

Лідер силового крила російської опозиції, екс-депутат Держдуми РФ та політичний представник “Свободи Росії” Ілля Пономарьов прокоментував рейд добровольців Легіону та “РДК” до Курської області, внаслідок чого було звільнено селище Теткіне в Курській області.

⚡️ПОНОМАРЬОВ: Легіон оголосить НОВУ ВЛАДУ в Росії! Зайшли нові бійці. Війну закінчать не в Україні

“Правильно буде сказати, що це розвідка боєм, – зазначив опозиціонер в інтерв’ю для YouTube-каналу “Фабрика новин”. – Але, звичайно, завдання в якійсь точці у майбутньому – це звільнити повноцінний шматок території, підняти біло-синьо-білий прапор та проголосити альтернативний уряд, заявивши про претензії на владу в країні”.

Але до цього потрібно ще дожити, підкреслив Пономарьов, оскільки багато залежить від технічних, але дуже важливих військових питань.

Крім того, ще одне із завдань рейду в Курську область полягало в нагадуванні про себе перед “виборами” 17 березня та демонстрації полохливої ​​та смирної російської опозиції того, як потрібно правильно влаштовувати акцію “Півдня проти Путіна”, зазначив політик

Ще трохи раніше Ілля Пономарьов розповів, де і як “нормальні росіяни” проведуть день переобрання Путіна: “Ми в цей день зберемося…”

Rate article