У рoсії зpобили цинічну заяву піcля маcованої атaки nо Києву

Uncategorized

У росії зробили цинічну заяву після масованої атаки по Києву.

Цинізму немає меж

Деталі

Після удару по житлових будинках у Києві у російській федерації цинічно відзвітували про «удар у відповідь» по Україні.

Про це повідомили росЗМІ з посиланням на Міноборони країни-агресорки.

Москва після масованого і смертельного удару по Києву та інших регіонах цинічно назвала атаку «високоточною зброєю» — «відповіддю».

Попри загиблих цивільних в столиці України, військове керівництво рф цинічно заявило, мовляв, били лише по «військових об’єктах» та нібито «уразили» лише їх.

У традиційній манері оборонне відомство Росії цинічно вихвалилося ще й «успішними і точними ударами».

Міністерство оборони нахабно виправдовує масовану атаку та брехливо заявляє, що нібито атакували підприємства оборонно-промислового комплексу, військові аеродроми у кількох регіонах, логістичні центри і АЕС, які буцімто використовують ЗСУ.

джерело

Rate article