“Слова не зупинять Путіна”: Зеленський заговорив про іноземні війська

blank Uncategorized

Зеленський не впевнений, що діалоги, побудовані на компромісі, працюють.

Країні-агресору Росії буде дуже небезпечно розпочинати нову війну, якщо іноземні війська розміщуватимуться на лінії зіткнення. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для CNN. glavred.net

За його словами, росіяни бояться сил підтримки, баз і міжнародних представників.

“Якщо такої присутності не буде, жодні слова не зупинять Путіна. І якщо ми справді хочемо його зупинити, я не впевнений, що впливові країни можуть бути посередниками. Якщо це посередництво, він не відчуває провини. Це велика проблема. Я нікого не змушую обирати сторону. Але справа в тому, що, якщо ми хочемо закінчити війну, ми маємо говорити Путіну, що він неправий. Я не впевнений, що діалоги, побудовані на компромісі, працюють”, – наголосив глава держави.

На його думку, президенти Дональд Трамп, Сі Цзіньпін, прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді й інші впливові світові лідери мають сказати Путіну, що він повинен зупинити цю війну.

“Вони не можуть говорити Україні: “Ви маєте зупинити війну”. Ми захищаємося. Ми не агресори. Що зупиняти? Усі разом ми маємо зупинити Путіна. Що означає бути великим лідером? Це означає зупинити війну дипломатичним шляхом”, – підкреслив Зеленський.

Війна – останні новини України

Як повідомляв Главред, аналітики Інституту вивчення війни заявили, що Кремль продовжує використовувати наративи про те, що в Україні нібито пригнічуються релігійні свободи, щоб виправдати свою затяжну війну.

Російський диктатор та воєнний злочинець Володимир Путін сказав, що в Кремлі нібито є розуміння того, як завершиться війна РФ проти України, але жодних публічних заяв з цього приводу робити не збираються.

Водночас президент США Дональд Трамп заявив про впевненість у швидкому досягненні домовленостей щодо припинення війни в Україні.

Rate article