Трамп розчарований: в США назвали єдиний шлях закjнчення війни в Україні

blank Uncategorized

Американський чиновник натякнув, що президент США ще не довго терпітиме те, що війна в Україні триває.

Війна в Україні не має військового рішення. Водночас терпіння президента США Дональда Трампа щодо цього не є безмежним. Про це заявив держсекретар США Марко Рубіо.

За його словами, Вашингтон продовжує тиснути на країну-агресорку Росію та допомагати зброєю Україні. Але в США вважають, що закінчити війну можна лише шляхом переговорів.

Рубіо наголосив, що Трамп дуже розчарований тим, що війна досі триває, бо на фронті щотижня гинуть 7-8 тисяч військових, а руйнувань в Україні стає все більше.

Попри те, що певний прогрес у переговорах вже є, низка питань залишається “дуже складною”. Тому досягнення остаточної угоди все ще потребує неабияких зусиль.

Чому Україні не можна йти на територіальні поступки у переговорах

Главред писав, що за словами військового експерта Олега Жданова, будь-які поступки України щодо Донбасу будуть означати перемогу кремлівського диктатора Володимира Путіна.

Навіть якщо буде йти мова про демілітаризовану зону, зону вільної торгівлі чи інше. Тому після виконання хоча б одного пункту Путіна вже ніхто не зупинить і наступного дня він може сказати йти в атаку на інші країни Європи на танках.

Rate article