Відео того що хасuди вuтовряють ввечері та вночі в Умані шоkувало українців. ВІДЕО

Uncategorized

Хасиди вже заолонили Умань на Черкащині, вони приїхали для святкування єврейського Нового року Рош га-Шана (відео того що вони витворяють нижче)

Цьогоріч воно випадає на 2 – 4 жовтня.

Цього року святкування стане наймасовішим –прибуло понад 50 тисяч прочан, тому правоохоронці переходять на посилений режим роботи. Про це повідомила пресслужба Державної міграційної служби. У місті почали встановлювати блокпости та відеокамери навколо кварталу паломництва, розповіла Суспільному піар-директорка Міжнародного доброчинного фонду імені рабі Нахмана Анастасія Баришнікова.

З її слів, їх облаштовують, аби контролювати в’їзд у місця масового перебування хасидів.

Рош га-Шана — це свято початку нового року для усіх, хто сповідує юдаїзм. Воно триває два дні, цьогоріч відбуватиметься із 22 до 24 вересня.

Підприємиця Світлана Василенко свій магазинчик відкрила два тижні тому — спеціально до приїзду хасидів. Нині наповнює полиці усім необхідним, як для прочан, так і місцевих жителів:

“Усі закупляються водичкою, всякими продуктами. Для наших хлопців обов’язково має бути кава, вода, хот-доги, бутерброди. Біля нашого кіоску розташований блокпост, і ми так само будемо нашим військовим продавати каву, чай, багети, бутерброди”.

В Умань зʼїжджаються хасиди, 15 вересня 2025 року. Суспільне Черкаси

Блокпости і відеокамери: до Умані почали з'їжджатися хасиди

В Умань зʼїжджаються хасиди, 15 вересня 2025 року. Суспільне Черкаси

Паломник Гадді з Ізраїлю до Умані їхав три дні. Розповів: буде молитися Рабі Нахману і за мир в Україні. Війни не боїться, оскільки Бог його береже.

“Україна дуже добра, приємна. Хороші люди. Ми в Ізраїлі любимо дуже-дуже українських людей і всю Україну”, — зазначив він.

Блокпости і відеокамери: до Умані почали з'їжджатися хасиди

В Умань зʼїжджаються хасиди, 15 вересня 2025 року. Суспільне Черкаси

Як і в попередні роки повномасштабного вторгнення, паломники добираються до Умані авіасполученням через сусідні країни, розповіла піар-директорка Міжнародного доброчинного фонду імені рабі Нахмана Анастасія Баришнікова:

“Добираються по-різному, дивлячись хто звідки: якщо з Європи, то через Польщу, якимось своїм транспортом, також місцеві бізнеси залучені до цього, приватні автомобілі. Проте наймасовіше їдуть автобусами. Із сьогодні на завтра (із 15 на 16 вересня – ред.) уже будуть встановлені блокпости. Працівники будуть проходити за перепустками з перевіркою поліції. Проте євреї почнуть приходити оплачувати туристичний збір вже від завтрашнього дня”.

Блокпости і відеокамери: до Умані почали з'їжджатися хасиди

В Умань зʼїжджаються хасиди, 15 вересня 2025 року. Суспільне Черкаси

Блокпости і відеокамери: до Умані почали з'їжджатися хасиди

В Умань зʼїжджаються хасиди, 15 вересня 2025 року. Суспільне Черкаси

Блокпости і відеокамери: до Умані почали з'їжджатися хасиди

У відомстві розповіли, що хасиди почали прибувати до Умані ще з перших днів осені. За попередньою інформацією, до міста вже прибуло до пів тисячі прочан, їх масовий приїзд очікується вже наступного тижня.

https://t.me/truexanewsua/121633

Через це міграційна служба та правоохоронці переходять на посилений режим роботи.

Цього року планується найбільш масове святкування Рош га-Шана в Умані, де очікують понад 50 тисяч хасидів.

Також Напередодні начальник Центрально-південного міжрегіонального управління ДМСУ Андрій Кочерга відвідав Умань з робочим візитом.

Як вам таке гуляння враховуючи що в країні війна? Вважаєте це приустимо? Напишіть нам свою думку в коментарі! Вона для нас дуже важлива

Rate article