Тернопільська область опинилася під повітряною атакою ворога. Вночі 6 червня там чули багато вибухів.
Пише про це Суспільне. 24 Канал зібрав, що відомо на цей момент.
Повітряна атака на Тернопіль 6 червня: що відомо
Повітряну тривогу у Тернопільській області оголосили о 00:55. Це водночас з усіма західними областями.
На ту хвилину актуальними для України були кілька повітряних загроз – це ударні БпЛА, балістичні ракети, крилаті ракети з півдня (“Калібри”) та зі сходу, випущені з Ту-95МС.
Тернопіль близько 3 – 4 ранку атакували масовано саме безпілотники. Як пишуть ЗМІ, один з ударів тривав 5 хвилин – весь цей час лунала серія вибухів. Також вибухи були й в інший час із різною періодичністю.
А за 10 хвилин після 4 ранку до Тернополя прилетіли крилаті ракети. Причім це були і “Калібри”, і ракети з Ту-95. Місто знову почуло серію вибухів, активно працювала Протиповітряна оборона.
Вибухи на Заході чув також Луцьк, і також кілька разів.
Повітряна тривога на момент публікації триває, усі загрози – актуальні.