Байден різко прокоментував перебування Трампа при владі
Колишній президент США Джо Байден різко розкритикував дії адміністрації Дональда Трампа протягом перших ста днів її роботи. Про це він заявив під час виступу на Конференції адвокатів, консультантів і представників осіб з інвалідністю, передає CNN.
«Менш ніж за 100 днів ця нова адміністрація завдала стільки шкоди і спричинила стільки руйнувань. Це просто захоплює дух, наскільки стрімко все сталося», — наголосив Байден.
Зокрема, він звернув увагу на скорочення чисельності федеральних службовців, що, на його думку, спричинило технічні збої в роботі сайту Управління соціального забезпечення та проблеми з доступом до акаунтів громадян.
Експрезидент також підкреслив важливість збереження програми соціального забезпечення й нагадав, що демократи нині проводять загальнонаціональні акції протесту проти можливих скорочень у цій сфері.