Втім, партнерів потрібно переконувати, що лави війська поповнюються, щоб ті погоджували постачання нового озброєння.

У 2022 році було багато охочих воювати, але бракувало зброї. Тепер ситуація протилежна: зброя є, але тих, хто готовий воювати, стає все менше. Про це заявив військовий аналітик, ветеран Євген Дикий в ефірі Вечір.LIVE.
На думку експерта, Захід має чути, що у нас є люди, щоб воювати. У такому разі партнери погодять постачання важкого озброєння.
“Партнери можуть дати нам залізо, а якщо вони уявлятимуть наскільки в нас мало людей… А, до речі, вони частково в курсі. Тому вони якраз і ставлять часто питання: “Ну, стоп, стоп. Ви від нас вимагаєте все більше заліза, а хто ним воювати буде?”. Це з їхнього боку абсолютно несправедливо. Тому що нам потрібно і люди, і залізо. І залізо – це їхня відповідальність, а люди – наша”, – сказав Дикий.дня
Експерт додав, що Україна має зброю, техніку та боєприпаси, хоч і потребує більше озброєння. Втім, у нас дедалі менше людей, кому можна дати це в руки.
Мобілізація в Україні – останні новини
Західні країни тиснуть на українську владу щодо необхідності зниження мобілізаційного віку. Зокрема, нещодавно радник президента США з питань нацбезпеки Майк Волц заявляв, що граничною межею має бути вік 18 років. Він зазначав, що таке рішення зможе сприяти стабілізації ситуації на полі бою, адже Україна має “реальні проблеми з людським ресурсом”.
Президент Володимир Зеленський наголошував, що мобілізація більшої кількості людей призведе тільки до того, що в Силах оборони буде більше солдатів без зброї. Він додав, що вважає “нечесним”, коли Захід відмовляється поставляти далекобійну зброю і ставить Україні вимогу мобілізувати молодших людей.