Гончаренко запропонував дієву альтернативу примусовій мобілізації:

Новини

Олексій Гончаренко пояснив, наскільки важливо більш продумано ставитись до питання служби за контрактом.

Олексій Гончаренко пояснив, що тими, кого мобілізують силою, складно вирішити проблему нестачі живої сили, оскільки деякі з них так і не стануть добрими бійцями. укласти контракт на певний термін, а такої можливості законом не передбачено. конкретний період, наприклад, півроку.

Свою ідею щодо альтернативи примусової мобілізації Олексій Гончаренко озвучив в ефірі “Новини.LIVE” на YouTube.

Народний депутат висловився про ситуацію з мобілізацією в Україні: “Якби на 80% закривали потребу в людях на фронті мотивованими людьми, добровольцями, які самі вирішили прийти та укласти контракт, то це була б не тільки інша якість там, бо це зовсім інші люди й готові воювати. Колосальна проблема, про яку мені сьогодні розповідають командири, що їм надсилають поповнення, яке не хоче воювати, не може воювати, не здатне воювати. Якусь кількість цих людей можна навчити, але якась кількість немає“.

❗️ГОНЧАРЕНКО: ТЦК НЕ СПРАВЛЯЮТСЯ?! Пополнения ВСУ НЕ МОТИВИРОВАНЫ воевать. Вот что нужно делать...

Після цього Олексій Гончаренко запропонував свій “рецепт” вирішення проблеми: “Є певний приклад. Я вам приведу річ, що кричить, тому що це річ, що кричить. В Україні сьогодні в Україні військовий, який служив, але потім за сімейними обставинами звільнився, він не може повернутися у військо на півроку. Контракту на півроку не передбачено. Я не говорю навіть менше трьох місяців, оскільки це дійсно мало, але півроку. Це навчена людина з досвідом, який відпочив і хоче повернутися до побратимів на півроку та разом із ними повоювати, але хоче лише на півроку. Ні. Ми не маємо цього інструменту. Я особисто знаю людей, які готові повернутись на півроку, а на нескінченно не готові. Чому ми не беремо людей навчених, з досвідом, які знають, що робити, а натомість вистачаємо всіх поспіль з вулиці? Це ж безумство”.

Також Гончаренко розповів сенсацію, яка змінить перебіг війни.

Rate article