Збройні сили України продовжують операцію в Курській області. У відповідь Росія почала поступово переміщувати свої війська на територію регіону, зокрема з південного фронту.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву речника Нацгвардії Руслана Музичука в етері національного телемарафону “Єдині новини”.
Він зазначив, що переміщення російських військ відбувається не дуже швидко і не в значній кількості. Музичук пояснив, що наслідки цього по лінії фронту можна відчути у короткостроковій або у середньостроковій перспективі.
“Це не стосується напрямків головного удару, бо там ворог навпаки концентрує свої сили”, – додав він.
За його даними, росіяни підтягують свої мотострілецькі та танкові підрозділи, а також морської піхоти. Вони планують тим самим посилити свої наступальні дії на важких ділянках фронту
Операція в Курській області
ЗСУ почали наступ на Курську область 6 серпня. Ця операція потрібна для забезпечення захисту від російських обстрілів жителів прикордонних регіонів України, а також створення буферної зони.