У тому літаку “Іл-76”, що впав у Білгородській області, за інформацією Данілова, не було українських військових.
Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов спростував російську версію про те, що на борту збитого літака ЗС РФ “Іл-76” перебували полонені українські військовослужбовці, підготовлені для обміну.Бабель“.
За словами Данілова, на борту Іл-76, який зазнав аварії під Білгородом, не було українських військовополонених. Водночас, Україна не має достатньо даних про те, чи живі наші полонені, яких планували обміняти того дня.
Данілов впевнено заявив, що інформація про те, що в тому літаку українських полонених не було, є стовідсотковою.
“Чи там були наші бранці, я вам точно можу сказати: ні. Говорю це на основі досвіду після Тегерана та того, що відбувалося далі. Якби це сталося, то кількість загиблих була б значною“, – заявив секретар РНБО.
Данилов також підкреслив, якби на борту Іл-76 дійсно летіли бійці ЗСУ, то російська сторона напевно скористалася б цією ситуацією для пропаганди.
“Якби це відбувалося, то Лавров би в ООН так кричав і вони б усе це показували. Їм нічого показати, бо якби це сталося насправді, то була б зовсім інша картинка“, – резюмував чиновник.
Данилов також рекомендував почекати, щоб з’ясувалися інші обставини інциденту, а також інформація про наших полонених.