Схоже, Дантес таки переміг депресію і з новими силами взявся до роботи. Ось уже виклав у мережу знімки на тлі сільського ландшафту. Тут і шевченківська хатина з вишитими рушниками, і коза.
Володя Дантес показав себе в сільському інтер’єрі
Володимир Дантес піддався загальній тенденції ділитися неідеальними світлинами. Відібрав кілька фото зі знімання “Будинку Культури”. Дивно, чому вони артисту видалися невдалими? На думку підписників, якраз те, що треба.
На одній зі світлин Дантес просто ідеально вписався в старовинний інтер’єр української хати. Тут і маленькі віконечка, і фотографії, обрамлені вишитими рушниками, і вишиті картини.
На задньому плані можна побачити прядку, старовинний патефон і ще купу раритетних речей. А на дерев’яній лаві біля столу сидить улюблений співак. Короткі штани, голий торс і кепка на голові додають Володі сільського колориту. Він чудово вливається в цю атмосферу старожитностей.
Далі йдуть фотографії потрощеного агресорами концертного залу. Є мила коза, що аж примружилася від задоволення, коли її погладили по шиї. А ще Дантес сфотографувався на тлі стіни, вщерть потрощеної кулями та осколками снарядів, і гарного чорно-білого графіті, яке чудово відтіняє стан війни та миру. Володя не вказав геолокацію, але знавці-підписники сповістили, що це Будинок культури в Ірпені.
Проєкт, обличчям якого стали Дантес та Монатік, покликаний показати, що сталося з сільськими та міськими будинками культури в окупації. До повномасштабного вторгнення вони були осередком культурного життя, а після деокупації залишилися в доволі жалюгідному стані.
Тож і було обрано 10 інвентів, куди приїжджають артисти й влаштовують будь-які шоу – починаючи з літературних читань й закінчуючи рейвами. У Ворзелі артисти навіть влаштували безплатний концерт, який військові швидко розігнали, щоб не було великого скупчення людей в одному місці.