Бери на 0збр0єння! Одна-єдuна фраза,! І люди, що розп0всюджують пліtки, зам0вkнуть.

Різне

Часом плітки об’єднують людей міцніше за спільні інтереси.

Обговорювати чужі невдачі куди веселіше, ніж хвалити або співчувати. Це відмінний спосіб самоствердження для оповідачів. Хто був у центрі словесних баталій, той мене зрозуміє.

як боротися з плітками

На думку психологів, фрази повсякденного спілкування на 80% складаються з пліток і чуток. На них люди реагують по-різному: одним подобається бути в центрі уваги, а інші дуже переживають через лихослів’я. В останньому випадку людина «застрягає» в негативній ситуації, їй складно перемикнутися і не думати про це. Пригнічений стан провокує гнів, образу і депресію, які згубно позначаються на фізичному здоров’ї. В результаті, можна заробити нервовий зрив.

На думку психологів, фрази повсякденного спілкування на 80% складаються з пліток і чуток. На них люди реагують по-різному: одним подобається бути в центрі уваги, а інші дуже переживають через лихослів’я. В останньому випадку людина «застряє» в негативну ситуацію, йому складно перемикнутися і не думати про це. Пригнічений стан провокує гнів, образу і депресію, які згубно позначаються на фізичному здоров’ї. В результаті можна заробити нервовий зрив.

як реагувати на плітки

Перше правило в боротьбі з плітками – вибудувати захист. Ні в якому разі не потрібно замикатися в собі та переставати розповідати про своє життя. Є ризик, що нові розмови будуть побудовані на припущеннях і безглуздих вигадках. Перестань спростовувати кожну нову історію від пліткарки, це тільки розігріває чутки і підсилює негатив. Особиста зустріч також створює новий виток в обговореннях.

Фрази для спілкування

Але як реагувати, якщо людина намагається втягнути тебе в розмову, що компрометує? Відповідь проста – не потрібно влазити в чужі інтриги та чутки! Строго скажи співрозмовнику: «Навіщо ти говориш мені це?»

Таке прямолінійне питання працює з першої секунди, воно приголомшує оповідача і дає зрозуміти, що ти не зацікавлена ​​в розмові.

Замість гніву – пожалій пліткаря, неважливо, чим він керований, помстою, заздрістю або образою. Його ущербність настільки очевидна, що за допомогою порожніх слів він намагається піднятися над тобою. Тільки глибоко нещасна людина може дозволити собі самоствердження за допомогою гидот.

як боротися з плітками і чутками

Завжди займайся саморозвитком і підвищуй самооцінку. Їй не обов’язково досягати високої планки, головне – бути стійкою. Щоб розібратися в собі, попроси допомоги у перевірених людей, чия думка тобі небайдужа. Визнач свої сильні та слабкі сторони. Немає нічого ганебного у зверненні до психолога, його допомога точно не буде зайвою.

Якщо гнів і емоції переповнюють тебе, не бійся використовувати психологічний прийом з неприступною вежею. Усамітнися в спокійній обстановці, заплющ очі та уяви себе будівником фортеці.

Пліткарі і неприємні тобі люди всіма силами намагаються проникнути і зруйнувати її. На відстані витягнутої руки створи міцну стіну. Укладай цеглину за цеглиною доти, поки недоброзичливців не стане видно. Подумки поклич у вежу друзів і авторитетних близьких людей. Ти в безпеці, ніхто не зможе зруйнувати твій неприступний форт. Повторюй таку вправу завжди, коли відчуваєш тривогу, перевірено на собі – це працює!

плітки і чутки

Фрази та діалоги для повсякденного спілкування не повинні перетворюватися на негативні пересуди й плітки. Дай людині жити своїм життям, навіть якщо ти категорично не згоден з її діями. А як ти ставишся до розмов, що компрометують, який спосіб в боротьбі з чутками вважаєш найбільш ефективним?

Покажи цю статтю друзям, адже ніколи не вгадаєш, що у співрозмовника на умі.

Rate article