800 компаній США готові виготовляти зброю для України: Пентагон розглядає пропозиції – CNN

Новини

Міністерство оборони США розглядає 1300 пропозицій від 800 компаній, які готові розробити та виготовити озброєння для України. Рішення Пентагону очікують уже найближчими тижнями.

Про це повідомляє CNN. Розробки включають засоби протиповітряної, протитанкової, протипіхотної, берегової оборони, безпілотні авіаційні системи, контрбатарейний та захищений зв’язок, які були визначені Україною як ключова військова потреба.

У межах ініціативи міністерства оборони щодо “виконання пріоритетних запитів України на допомогу в галузі безпеки” Пентагон запросив дані щодо можливого виробництва зброї для України та збройних сил США.

Серед умов – термінове постачання у період від 30 до 180 днів. Компанії попросили уточнити, на якому типі повітряної, наземної чи морської платформи може бути розгорнута їхня зброя, і чи є в них щось у виробництві.

Фінансування потенційно може надійти з Ініціативи сприяння безпеці України, яка представляє собою банк на суму майже 1 млрд дол для укладання контрактів на постачання зброї для України. Контракти на суму майже 240 млн дол були укладені в різних сферах, від безпілотників Switchblade до безпечних пристроїв зв’язку.

Зазначимо, раніше партнери у постачанні Україні перевагу віддавали радянській техніці, з якою добре знайомі українські військові. Проте захисники пройшли навчання і почали отримувати сучаснішу західну зброю.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий