7 РАННІХ СИМПТОМІВ ТРОМБУ, ЯКІ ВИ НЕ ПОВИННІ ІГНОРУВАТИ

Новини

Ось список основних ознак:

1. Набряк і біль в нозі
Згустки крові виникають в нозі, і коли вони формуються, ви помітите набряк в венах. Це призводить до болю в литкових м’язах. Що ще гірше, литкова тканина товста, і тому організму важко усунути згусток.

2. Тепло
Один червоний прапор — це збільшення температури в ураженій ділянці. Крім того, вона буде свербіти і боліти. Якщо спроби вилікувати проблему за допомогою домашньої терапії зазнають невдачі, це свідчить про існування тромбу. Розуміння проблеми дозволяє запобігти погіршенню стану.

3. Незрозуміле виснаження

Якщо ваш графік напружений і, здається, ніколи не буде моменту, щоб розслабитися, зрозуміло, що організм страждає втомою. Але при відсутності цього важкого режиму виснаження може сигналізувати про тромб, який організм намагається знищити.

4. Задишка
Якщо серце і легені напружені через згустки крові, може виникнути задишка. Цей стан (плюс додаткові симптоми пов’язані з утворенням згустків крові) — знак, що ви негайно повинні звернутися до лікаря.

5. Біль в грудях
Коли згусток крові потрапляє в легені, у людини розвиваються сильні болі в грудях і боках. Біль буде гострим, сильно і пекучим.

6. Біль при русі

Якщо простий рух викликає біль, це ще одина рання ознака потенційного згустку крові. Людина, яка відчуває дискомфорт від нормальних дій, таких як нахили, сміх або кашель, це ознака того, що згусток потенційно прибув в легені і повинен бути усунутий швидко.

7. Несподіваний кашель
Кашель, який з’являється з нізвідки і посилюється, може бути ознакою того, що в легенях утворився тромб, хоча і меншого розміру. Ознаки того, що все серйозніше, включають кашель з кров’ю або виробництво слизу, яка містить кров. Якщо ви думаєте, що тромби є проблемою, це ще один попереджувальний знак, який ви повинні перевірити.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий