32-річна мама продає себе чоловікам, щоб подарувати синові Різдво: «Індустрія для дорослих зробила моє життя кращим»

Новини

Зовсім скоро настануть новорічні свята і так хочеться порадувати близьких подарунками. Так як символом 2022 року є Чорний Водяний Тигр, то слід враховувати його «примхи» при виборі подарунка.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

 Підписатися

Однак, цьому правилу слідують не всі.

32-річна Челсі Фергюсон з Хартлпула почала роздягатися в університеті і заробила свій перший мільйон фунтів стерлінгів до 30 років. Тепер вона може подарувати своєму синові все, про що він коли-небудь мріятиме, на Різдво.

Про це повідомляє видання «DailyStar».

Дівчина показала, що вона може подарувати своєму синові чарівне Різдво завдяки грошам, заробленим в індустрії для дорослих.

32-річна Челсі Фергюсон з Хартлпула заробила свій перший мільйон фунтів стерлінгів до того, як їй виповнилося 30 років, і з тих пір у неї народився хлопчик, якому менше року.

Тепер вона може влаштувати йому таке незабутнє свято, якого вона ніколи не уявляла, коли була малятком.

Челсі почала працювати стриптизеркою, коли вчилася в університеті, і перейшла в інтернет, коли побачила, скільки грошей вона може заробити.

Одного разу дівчина пояснила: «Індустрія для дорослих повністю змінила моє життя, зробила моє життя і життя мого сина набагато краще!»

Челсі Фергюсон

Челсі Фергюсон

«Я можу забезпечити, не турбуючись про наступний чек, я з гордістю купив нам будинок моєї мрії і в кінцевому підсумку знаю, що все, що потрібно моєму синові, я можу дати йому».

Челсі тепер є на сайті для створення контенту, який дозволяє жінкам ділитися фотографіями і відео з рейтингом ххх.

Вона додала: «Я продаю всі види контенту для дорослих включаючи фотографії та відео. Я також спілкуюся зі своїми клієнтами; мені подобається дізнаватися їх ближче, і я відповідаю на індивідуальні запити, Оскільки моя аудиторія хоче бачити нескінченний спектр речей.»

Тепер у неї є Lamborghini, сумки за 60 000 фунтів стерлінгів, розкішний будинок і вона може дозволити собі обсипати сина подарунками і враженнями, коли він стане досить дорослим, щоб насолоджуватися ними.

Челсі Фергюсон

Челсі Фергюсон

Челсі розповіла Daily Star: «Моя мама, на жаль, померла в 2015 році, і з тих пір Різдво було для мене важким часом … кілька років у мене навіть не було ялинки, а в минулому році я була вагітна, тому Різдво було поганим. Мій син зараз занадто маленький, щоб повністю зрозуміти Різдво, але я знаю, що можу купити все, що він або я захочемо».

Нагадаємо, що головну ялинку країни встановлено: як йде підготовка до свята на Софійській площі.

Оцените статью
Добавить комментарий