200 осіб та мінімум 30 старших офіцерів: Арестович розповів про удар по командному пункту окупантів під Ізюмом

Новини

У неділю, 1 травня, внаслідок удару по командному пункту військ РФ у районі Ізюма на Харківщині було ліквідовано близько 200 окупантів. Серед них були десятки старших офіцерів армії країни-агресора.

Про це радник глави Офісу президента України Олексій Арестович 1 травня повідомив в ефірі програми “ФЕЙГІН LIVE” на YouTube. Він уточнив, що наші військові завдали трьох ударів по штабах росіян

“Майже 200 убитих внаслідок трьох ударів по штабах. Їх реально більше, але це те, що ми підтвердили, те, що ми знаємо”, – сказав Арестович.

Серед убитих загарбників було щонайменше 30 старших офіцерів. Крім того, стало відомо, що серйозно постраждали бійці одного з елітних підрозділів російського спецназу – у їхніх лавах багато ліквідованих та поранених.

За словами радника глави ОП, ці спецназівці охороняли під Ізюмом “когось дуже високопоставленого”. “Когось вони таки охороняли. Чи Герасимова – не знаю”, – сказав він.

Йдеться про генерала Валерія Герасимова, начальника Генштабу Збройних Сил РФ.

“У мене є обґрунтовані сумніви, що Герасимов взагалі був на території України. У мене є обґрунтовані сумніви, що він був на території України, а ще більші обґрунтовані сумніви, що був поранений”, – додав Арестович.

Нагадаємо, що в Ізюмі в районі штабу 2-ї загальновійськової армії РФ прогримів вибух. Внаслідок цього загинуло багато окупантів, що належать до найвищого офіцерського складу путінської армії.

Повідомлялося, що саме там розміщувалася ставка начальника російського Генштабу Герасимова, який днями прибув до України, щоб особисто керувати наступом на Донбасі.

З’явилася також інформація про те, що Герасимов нібито був поранений, але вона не підтвердилася.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий