14 окупантів вже на концерті Кобзона, а 30 – в черзі: стали відомі подробиці “демілітаризації” військ РФ біля Старобільська

Новини

Збройні сили України продовжують завдавати ударів по “другій рамії світу” – військам країни-агресора Росії. Нещодавно наші захисники успішно атакували позиції загарбників поблизу Старобільська Луганської області.

Про результати втрат ЗС РФ розповів голова Луганської ОВГ Сергій Гайдай.За його словами, “демілітаризацію” окупантів виконано досить успішно – 14 з них вже “на концерті Кобзона”, а 30 – у черзі.

“Орк* догралися в Старобільську. В результаті “бабаха” на концерт Кобзона вирушили 14 раш*стів. Знаючи їхню медицину, ще 30 вже в черзі за квитками”, – заявив Гайдай.

Він зазначив, що противник продовжує зазнавати втрат на Луганщині.

“Віримо у Збройні Сили! Ми переможемо! Слава Україні!” – наголосив глава ОВА.

Нагадаємо: раніше із тимчасово захопленого Старобільська окупанти випускали виключно за перепусткою, на кордоні з РФ митний контроль всупереч обіцянкам не скасували.

Rate article