100 мільйонів на реконструкцію: чиновники знову випробовують терпіння українців

Різне

Раніше президент Володимир Зеленський закликав раціонально використовувати бюджети та відкласти ремонти до перемоги.znaj.ua

Українські чиновники продовжують нераціонально розпоряджатися бюджетними коштами, які б могли піти на забезпечення ЗСУ та наближення перемоги. Так, на Львівщині вирішили витратити майже 100 мільйонів гривень на реконструкцію біатлонного стрільбища. Відповідний тендер з’явився на prozorro.

Управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації оголосило тендер на 96 105 234 гривні. Цю суму хочуть витратити на реконструкцію біатлонного стрільбища у місті Новояворівськ.

Реконструкція біатлонного стрільбища та лижеролерних трас ЛОЦОП м. Новояворівськ. Термін поставки товарів, виконання робіт або послуг: 31 грудня 2024 року“, – зазначено в інформації про тендер.

Тендер. Фото: скрін prozorro

В умовах повномасштабної війни реконструкція могла б зачекати, а кошти дуже придалися б для оборони. Наприклад, на ці майже 100 мільйонів гривень можна було закупити більше сотні автомобілів із кулеметами та прожекторами та зробити небо захищенішим від “шахедів”, які запускають окупанти.

Варто зазначити, що на скандали із закупівлями раніше відреагував Володимир Зеленський. Він заявив, що ремонти та прикрашання міст можуть зачекати до перемоги та закликав правильно використовувати ресурси бюджетів.

Rate article