Зміна погоди кожні 4-5 днів! Чого українцям чекати в травні!

Життєві історії

Квітень і травень цього року будуть відрізнятися нестійкою погодою. Може бути не одна хвиля холоду і не одна хвиля тепла.

Про це розповіла завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова.

“Тепер це нормально для нас – кожні 4-5 днів зміна погоди. Треба розуміти, що, якщо ви їдете кудись відпочивати в спекотний день на кілька днів, то це не означає, що повернетеся в таку ж погоду”, – зауважила вона .

За словами вченого, потрібно дочекатися 15 квітня. Там вже і кліматична температура буде вище, і окремі дні будуть дуже теплими.

“До речі, по ним можна буде визначити, яким буде травень. Травневі дні не будуть краще, ніж ті теплі дні в квітні”, – повідомила вона.

За словами Мартазінової, погода на травневі свята і на Великдень, навряд чи буде по-весняному теплою. Черговий прохолодний період почнеться ще в кінці квітня.

“Поки що видно, що весь тиждень до Великодня погода буде млява, з опадами. Опади незначні, але все одно вони не будуть створювати весняного настрою. Мабуть, в день Світлого Воскресіння температура може навіть трохи знизитися, Пасха буде прохолодною, хоч і без опадів, але не дуже радісною, чи не відкрите небо “, – спрогнозувала синоптик.

Однак відразу після Пасхи погода порадує справжнім весняним теплом, продовжила синоптик. В цілому травень буде відносно прохолодним у порівнянні з попередніми роками.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий