Зірка “Жіночого Кварталу” розкрила правду про Кравець і Кошового, що залишається за лаштунками: “У ньому дуже багато…”

Життєві історії

Актриса “Жіночого Кварталу” Ольга Жуковцова розповіла правду про своє ставлення до Євгена Кошового та Олени Кравець

Як повідомляє КП Україна, актриса Ольга Жуковцова розповіла про свою участь у “Жіночому Кварталі” і роботу на одній сцені з Оленою Кравець і Євгеном Кошовим, пише Politeka.net.

За словами Ольги Жуковцовой одного разу їй довелося замінювати на сцені шоу “Вечірній Квартал” знамениту Олену Кравець, з якою вона співпрацює у “Жіночому кварталі”. Це сталося в період, коли Кравець захворіла і не могла зіграти свою роль в номері.

Актриса зазначила, що пізніше Кравець сама знялася в цьому номері, але Ольга Жуковцова і не намагалася її замінити, вона просто грала свою роль так, щоб люди сміялися і отримали задоволення.

“Але взагалі ти ж не відчуваєш, що ти когось замінюєш. У тебе немає завдання зробити Олену Кравець. У тебе є завдання зіграти добре свою роль, правильно сказати жарти, щоб вони були зрозумілі, доставили задоволення людям і викликали сміх”, – розповідає актриса.

Олена Кравець
У цьому номері Ользі Жуковцовій довелося виступати з Євгеном Кошовим, але актриса стверджує, що це було не складно, оскільки вони були партнерами 4 роки.

Вона також розповіла, що Євген Кошовий попри свій величезний досвід і славу зовсім не тисне на партнера, як це буває з іншими акторами, які завоювали славу і любов публіки.

“Женя – з тих артистів, з яким ти не відчуваєш тиск. Незважаючи на всю його акторську міць, на все, чого він досяг, що він вміє, що йому дано і чому він навчився, ти поруч з ним ніколи не відчуваєш, що ти нікчемність”,- зізнається Ольга Жуковцова і додає, що у Євгенію Кошовому дуже багато добра.

Євген Кошовий
Також актриса “Жіночого Кварталу”, що її участь в цьому проекті подарувала їй величезну впевненість в собі, оскільки їй доводиться виступати на великих сценах, багато репетирувати і нести величезну відповідальність.

Оцените статью
Добавить комментарий