Жінка знайшла орuгінальний спосіб дешево побудуватu паркан і утеплuтu будuнок

Життєві історії

Віра Івашко — проста продавчиня, яка проживає в селі Озера (Україна).

Вона ніколи не мала справи з будівництвом, але коли ж у неї обвалився її старенький паркан, то стала активно шукати можливість, щоб відновити його.

Наймати майстрів було дуже дорого, тому вона вирішила самотужки впоратись з цим завданням, єдине, з чим потрібно було визначитись — це правильний будівельний матеріал.

Порожні пляшки, які залишились у неї в магазині, наштовхнули її на ідею, зробити саме з них паркан. Пляшок з магазину не вистачило, проте їх вдосталь було на вулицях села! Після того, як вона назбирала необхідну кількість, то приступила до будівництва. Шар цементної суміші змінювався шаром пляшок і так далі.

Після того, як паркан було збудовано, вона вирішила спробувати обкласти пляшками ще й будинок, в якому вона проживає! Жінка стверджує, що після такої обробки, в будинку в холодну пору стало дуже тепло!

Тепер жінка використовує скляні пляшки у господарстві! З них вона вже встигла побудувати сарай, а також облаштувати свій двір. За підрахунками Віри Івашко, вона використала приблизно 50 тисяч пляшок!

Оцените статью
Добавить комментарий