Жінка хотіла надітu кедu і не пошкодувала, що спочатку заглянула в нuх

Життєві історії

Побачивши її знахідку, ви захочете перевірити своє.

Господиня вже готова була надіти кеди, коли вирішила спочатку заглянути в них, і ні краплі не пошкодувала. Секундна заминка врятувала жінку від болю, але не від нової фобії, яку після перегляду її фото зможе придбати кожен, інформує Ukr.Media.

Чоловік опублікував фото взуття своєї дружини, але не для того, щоб похвалитися їх дизайном. Автора, як і його дружину, хвилювало те, що вони знайшли всередині кеда.

Історія знімка полягала в наступному: з ранку жінка збиралася вийти на вулицю, тому, як і всі прості люди, була готова надіти взуття перед тим, як переступити поріг. Однак перш ніж це зробити, вона вирішила про всяк випадок заглянути всередину одного з кедів.

Можливо, на цю думку її наштовхнуло власне місце проживання — Австралія, яка славиться вельми своєрідними мешканцями. Зрештою дружина реддітора не пошкодувала, що витратила час і сили на цю просту дію.

На внутрішній стороні підошви жінка побачила зовсім не те, що очікувала, — кусючу стоногу з досить непривабливою зовнішністю, від погляду на яку мимоволі хочеться поїжитися.

Подібні емоції випробували і люди, побачивши фото.

«Це мене дуже тривожить».

«Вам потрібно позбутися цього взуття».

«Це гірше будь-якого павука, який міг би там опинитися. НІ ВЖЕ, ПРИРОДА, СПАСИБІ!».

А деякі після перегляду публікації вирішили, що додадуть до свого ранку ще один ритуал, і їх легко зрозуміти.

«Мені дійсно варто почати перевіряти своє взуття частіше».

«Відмінно. Схоже, тепер я буду починати ранок з перевірки [взуття]».

Оцените статью
Добавить комментарий