За кілька місяців до народження сина, мама запросила нас на серйозну розмову. І прямо сказала

Життєві історії

Мама жила з нашим вітчимом, але прожили вони недовго, незабаром його не стало. Скільки себе пам’ятаю, я з братом, завжди була прописана у батьків. Я з чоловіком тиняємось по знімних квартирах, брат теж.

Мама ж, в таємниці, від нас з братом, зробила приватизацію квартири, тільки на одну себе. При цьому ми нічого не підписували, ніяких відмовних не давали.

Ми, з братом, хоч і жили окремо, але все одно кожного місяця платили мамі гроші за свої квадрати. Порадившись з чоловіком, стали ми з ним збирати гроші на своє житло. Незабаром я зрозуміла, що чекаю дитину. Мама не вельми зраділа цій новині, бо вважає, щоб заводити дітей, потрібно придбати своє житло.

Ми з нею часто сиділи вечорами і просто вели бесіди, вибирали ім’я дитині. І начебто все було добре. Але це тільки на перший погляд. З чоловіком ми жили в цивільному шлюбі, але після новини про дитину, вирішили розписатися.

Мама нас привітала, побажала щастя, але незабаром почалося найцікавіше. Загалом, за кілька місяців до народження сина, мама запросила нас на серйозну розмову.

І прямо повідомляє, що вирішила мене і брата виписати з квартири. Нібито, я не сказала їй, що дитина так само має право на прописку, навіть без дозволу власника. Виявляється вона сходила до юриста і проконсультувалася. І тепер, вона пропонує мені, добровільно виписатися з квартири, інакше буде подавати в суд. Або, якщо я все одно буду впиратися, то взагалі продасть квартиру тітці, і та вже нас всіх випише.

Я була ошелешена, це ще м’яко сказано, але не пропискою, а поведінкою моєї мами, я, ніяк не очікувала від неї такого. Ми її не перебивали, а просто слухали, відкривши роти від подиву. А вона, як ні в чому не бувало, продовжувала. Я, каже, що не потерплю на своїй житлоплощі ніяких дітей.

І брата, говорить, твого я теж випишу, а то раптом і він придумає дітей народжувати, тоді підніметься квартплата. Трохи оговтавшись, я запропонувала їй грошей, що буду їй оплачувати квартплату та за себе і за дитину, але вона відмовилася, сказала, або виписуєшся, або подам в суд.

У мене не було слів, я не розуміла, що відбувається. Потім, я їй запропонувала, щоб залишила мені прописку, а дитину ми пропишемо у батька мого чоловіка. Але і тут, ні в яку.

Я просто, мовчки, пішла вся в сльозах. Але незабаром мені прийшло повідомлення від тітки. Виявилося, мама, як і обіцяла, фіктивно продала квартиру тітці, а та в свою чергу нас виписала.

Сина ми з чоловіком прописали у його батька в селі. Самі продовжуємо жити на знімній квартирі і збирати на своє житло. На маму залишилася лише величезна образа.

Ми перестали з нею спілкуватися. Я ніяк не могла зрозуміти, як вона могла з нами так вчинити. Чому мама так легко відмовилася від нас з братом, від найближчих їй людей?

Оцените статью
Добавить комментарий