Якось у свекрухи в селі я затіяла «Велике прання і прибирання». Впоратися з найстарішим брудом мені допоміг всього один інгредієнт!

Життєві історії

Якось я поїхала в село до свекрухи. Захотілося їй допомогти. Затіяла я «Велике прання і прибирання».

Сусідка, з 30-річним стажем прачки відкрила мені очі: «Щоб ідеально відбілити навіть найстарішу річ, змішай соду …» Джерело

Вона розповіла мені, як можна відбілити старі речі, позбутися від іржі і вапняного нальоту на кахельної плитці, як почистити раковину і багато іншого.

Як застосовувати соду

Щоб видалити іржу і вапняний наліт з кахельної плитки, очистити раковину, ванну і унітаз, скористайтеся таким засобом:

розведену водою до стану кашки соду розподіліть по забрудненим поверхням, дочекайтеся, поки суміш висохне і зітріть її разом із забрудненнями за допомогою губки, потім гарненько промийте проблемне місце.

Якщо розводи занадто давні, і з першого разу позбутися від них не вдалося, повторіть процедуру.

Якщо проводити таку чистку регулярно, тоді ви забудете про набридливу проблему і зможете відмовитися від дорогих хімічних засобів.

Щоб відбілити тканини, розведіть в п’яти літрах води 5 ст. л. харчової соди, влийте в цю суміш 2 ст. л. нашатupного спuрту, помістіть в рідину речі, які потрібно відбілити, і залиште їх на 4 години, після чого виперіть звичним способом.

Якщо ви хочете позбутися від жовтизни, прокип’ятіть речі після замочування протягом 25 хвилин.

Змішавши соду з оцтом, ви отримаєте чудовий засіб від забруднень на всіх поверхнях. Як це зробити? Елементарно: нанесіть соду на забруднену область, змочіть в оцті губку і гарненько потріть.

Незважаючи на те, що запропоновані засоби повністю нешкідливі, все ж рекомендую надіти гумові рукавички, щоб убезпечити від пересихання шкіру рук і не пошкодити манікюр.

Прибирання і прання пройшли на «відмінно»! Поділіться цінною інформацією зі своїми друзями!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий