Я не сподобалася новому чоловіку моєї мами і мене відправили жити до бабусі

Життєві історії

Життєвий досвід приходить з роками. Звуть мене Олеся, хочу поділитися з вами своєю історією. Народилася я в повній сім’ї й начебто все було добре, як мені здавалося, але мої батьки вирішили розлучитися.

У дитинстві я не розуміла своїх батьків, ображалася. Жити залишилася з матір’ю, батька більше не бачила. Мама не довго була одна і вийшла знову заміж вийти, новому чоловікові я не прийшла до смаку, так виявилася у бабусі.

Живучи з бабусею я перестала спілкуватися з матір’ю, як мені здавалося тоді, я її ненавиділа, адже вона мене зрадила.

Життя тривало, я вийшла заміж, у мене двоє славних дітей. Але ось все повернулося бумерангом. Проживши з чоловіком 15 років ми зрозуміли що більше не можемо бути разом.

Хоч скільки намагалися, не клеїться. І ось розлучення. Тепер вже мої діти задають мені ті ж питання що і я колись.

Я тільки тепер зрозуміла що через свою дитячу образу й амбіцій моєї матері (адже вона заборонила моєму батькові наближатися до мене), моє дитинство було не зовсім солодким.

Весь час я намагалася відшукати батька, писала в різні програми, але все марно. Зараз мені 37 живу з дітьми, і також вони бачаться з батьком, ходять до нього на вихідні.

Я намагаюся, щоб мої діти не зазнали тієї нестачі тепла і любові, як я.
Скажу більше, я помирилася з мамою і забрала її до себе (зараз вона одна).

Я зрозуміла що злість і образа, всіх членів моєї сім’ї приносила тільки лише біль.

Кажу всім хто прочитає мою історію, відпустіть злість і образи, і не заподіюйте біль своїм близьким. Я пробачила всім, мати, чоловіка і тільки тепер живу спокійно в любові й ласці.
Вмійте пробачати, і все буде добре.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий