Велuка таємнuця чоловіків

Життєві історії

Заінтригували? Тутка запитає вас: яка ж вона, ота велика таємниця чоловіків? А ми знаємо — чоловіки бояться жінок. Не як біологічний вид, який апріорі слабший за них, а як можливість побачити себе, мов у дзеркалі. Навіть не її вони бояться, а своєї нездатності. Жінка, як лакмусовий папірець, виявляє усю правду про нього. Та, біда, люди сьогодні так часто вдаються до ілюзій, що на правду попит низький.

Найперші труднощі для чоловіка починаються вже з перших секунд знайомства — як підійти і заговорити з нею? Попри всю мужність й сміливість, притаманну сильній статі, зробити це їм вкрай складно.

Велика таємниця чоловіків чи то їх нездатність (назвемо її так у ширшому сенсі) починається з першого погляду на жінку. Він підпадає під вплив стереотипів: “О, до 30-ти років не вийшла заміж? Страшна мегера напевно”, “Гляньте, а ця лиш на хлопів вішається, все би зробила, лише б на неї звернули увагу”, “А оця грошей лиш хоче — відьми ці всі жінки”. Тому й обирають самці собі простішу самицю, згідливу та покірну, яка на все мирно махає голівонькою, а рот тримає на замку.

велика таємниця чоловіків

 

 

 

Чоловіча нездатність (велика таємниця чоловіків) далі веде їх до домашнього насилля над тими ж покірними ланями. Чоловікам легше ще більше зламати жертву-обраницю, аніж обдарувати свою сім’ю щастям і любов’ю, розвиватися самому та сприяти розвитку рідної половинки.

Жінкам порадимо: обирайте собі до пари чоловіка, який буде з вами на рівних. Не вищий і не нижчий, бо і перший, і другий винесе вам всі здорові мізки. Причепиться і до борщу, і до фігури, і до гарної білизни, яку ви справді для нього, дурня, купили. Всюди маячітиме одне слово “Ревність”. Тікайте, повзіть, рачкуйте та лізьте від такого геть.

Велика таємниця чоловіків — це його нездатність полюбити вас, рости з вами. Вміє він лише принижувати. А вам такого не треба. Просто повірте нам!

Нехай усім щастить!

Всі фото з відкритих джерел

Оцените статью
Добавить комментарий