Варто знатu! Лuмон, банан і мед протu зморшок!

Життєві історії

Зморшки — актуальна проблема багатьох жінок, адже довгий час їхнє обличчя було гладким, світлим, без складок, а шкіра залишалась зволоженою та еластичною. А ще вони засмучують через те, що ніяким чином не зникають. Жінки витрачають великі кошти та сили, терплять біль, щоб забрати їх. А методи все ж залишаються недієвими.

Хто ж не хоче мати молоду, здорову, пружну шкіру? Саме вона омолоджує, додає жінці привабливості та чарівності.

Ця проблема турбує багатьох жінок вже не одне століття, тож з роками науковці розробляли формули кремів, які мали б запобігати появі зморшок на обличчі. Однак проти часу все і всі просто безсильні. Наразі можна знайти чимало спеціалізованої косметики, але, на жаль, не кожна жінка може собі її дозволити через фінансову ситуацію

Та як із зморшками боролись жінки, поки не було косметики від фахівців? Народними методами! Звичайні природні інгредієнти і деякі маніпуляції із ними. Та й варто сказати, що в час шаленого розвитку індустрії краси ті ж натуральні й домашні способи не втрачають своєї популярності, адже доступні кожному та ще й такі дієві.

Пропонуємо вам приготувати домашній крем від зморшок

Звісно, поява зморшок не тішить нікого, тож такий крем — універсальна річ.

Деякі креми бездієві або ж дуже дорогі. Є ще на ринку краси ботокс, який дієвий, але не є безпечним методом. Та нащо витрачатись і наражати себе на небезпеку, якщо є можливість приготувати домашній ботокс без жодних ризиків?

Що знадобиться для крему?

1 банан

кілька капель лимонного соку

1 столова ложка меду

Як приготувати?

Поріжте та добре розімніть банан до утворення кашки.

Додайте до банана сік з половини лимона та 1 столову ложку меду.

Перемішуйте до утворення однорідності.

Як використовувати?

Спочатку зробіть масаж за допомогою внутрішнього боку шкірки банана.

Нанесіть маску на обличчя, залиште на 15-20 хв.

Змийте теплою водою.

Нанесіть на обличчя тонік або просто холодну воду. Це потрібно для того, щоб пори закрились і обличчя не було дуже чутливим.

Нанесіть зволожувальний крем.

Оцените статью
Добавить комментарий