Ця собака 6 місяців чекала жінку за межамu готелю. Ось, що відбулося далі …

Життєві історії

У січні 2017 року стюардеса Олівія Сіверс йшла в готель, де завжди зупинялася після перельотів. На шляху їй зустрілася голодна бродяча собака. Жінка пошкодувала дворнягу, адже у неї самої  вдома живуть дві собаки, і погодувала її

За це пес проводив стюардесу до готелю, але вона не надала цьому значення. Ця історія сталася в Буенос-Айресі.

Коли жінка наступного разу прилетіла в це місто, то з подивом зустріла того ж пса. Він провів її і в цей раз, після чого залишився сидіти біля готелю і чекати її. І так було завжди, коли стюардеса прилітала в Буенос-Айрес.

 

Олівія думала, що більше не побачить цю дворнягу, але бродячий пес продовжував проводжати її. Жінка зізнається, що часто намагалася змінювати маршрут до готелю, щоб дворняга не йшла за нею, але це не спрацювало.

Джерело

Стюардеса зазначає, що хоч і не була в захваті від такого переслідування, але ніколи не проганяла пса. Жінка навіть знайшла йому новий будинок, але він втік звідти і знову став чекати стюардесу біля входу в готель.

 

 

 

Дворняга зустрічала її протягом шести місяців. Зрештою, жінка вирішила забрати пса до себе. Вона дала йому кличку Рубіо, і тепер він живе в будинку Олівії у Франкфурті.

ДЖЕРЕЛО

Оцените статью
Добавить комментарий