Цей спосіб допоміг мені швидко підтягти шкіру обличчя і позбутися від зморшок! Тепер роблю так кожен вечір!

Життєві історії

Вже через тиждень ти побачиш суттєві зміни, покращиться тонус шкіри і стане чіткіше овал обличчя! Тобі буде потрібно не більше 15 хвилин. Результат чудовий!

Обличчя і шия — візитна картка жінки, тому вони вимагають найбільш уважного і ретельного підходу до догляду за ними.

З віком м’язи обличчя втрачають тонус, шкіра стає менш пружною, стоншується і зневоднюється. Ми не можемо пасивно спостерігати за такими змінами нашої зовнішності.

Саме тепер саме час втрутитися в цей процес і почати боротьбу за збереження своєї привабливості.
Ми хочемо вам запропонувати рецепт одного чудового засобу:
Нам знадобляться:
— Насіння льону;
— Склянку окропу;
— Паперова серветка

Приготування:
1 чайну ложку лляного насіння залийте 1/3 склянки окропу і збовтуйте кілька хвилин. Потім накрийте паперовою серветкою і поставте настоюватися до вечора.

Застосування:
Ввечері на очищену шкіру обличчя і шиї нанесіть ватним тампоном, змоченим в настої лляного насіння, перший тонкий шар. Коли він підсохне, знову змастіть шкіру. Повторюйте так 5 разів.

Намагайтеся під час процедури не сміятися і не розмовляти, ідеально — просто спокійно полежати в тиші. Після того як всі змиєте кип’яченою водою, нанесіть на шкіру нічний крем.

Влаштуйте собі повний курс підтяжки обличчя та шиї з 12-15 процедур, і ви не дізнаєтеся, настільки хороша буде ваша зовнішність.

Використовуйте цей спосіб, щоб завжди відмінно виглядати. Поєднуйте його з масажем обличчя для кращої циркуляції крові! Будьте красиві.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий