Трагедія вразила Ольгу Сумську, Гаріка Кричевського та інших зірок, сумні подробиці: «Прощавай, Сашуля!»

Життєві історії

Актриса Ольга Сумська повідомила про смерть відомого українського продюсера Олександра Сірого

Як повідомляє Politeka.net, актриса Ольга Сумська у своєму Facebook повідомила про смерть продюсера Олександра сірого і опублікувала його фотографії. У своєму пості артиста висловила глибоку скорботу від цієї звістки, а в коментарях співчуття і жалобу почали висловлювати інші українські знаменитості.

«Саша, як же так?! Друг наш дорогий. В це неможливо повірити! Спасибі тобі за дружбу, за все прекрасне, що було в нашому житті! Ніколи б не подумала, що буду писати ці слова. Це дуже боляче… Адже зовсім недавно ми обговорювали афішу нового спектаклю у тебе у Фрідомі, потім здзвонилися, і домовилися про зустріч після Феофанії. Але доля розпорядилася інакше. Прощай, Сашуля! Чудовий, добрий, світла людина! Висловлюємо найглибші співчуття близьким Олександра!»,- написала Сумська, висловивши свій смуток.

Повідомляється, що здоров’я продюсера підкосив коронавірус, від якого Олександр лікувався в Київській лікарні Феофанія. Виконавчий директор Freedom Hall Олександр Сірий не зміг впоратися з підступним вірусом і помер на 50-му році життя. Українські зірки почали висловлювати свої співчуття, у багатьох шок від новини про смерть продюсера.

Слава Фролова: «Не може бути! Як це! О Боже! Співчуваю рідним і близьким…».

Влада Литовченко: «Як боляче… Прекрасний, добрий і світла людина… Спочивай з миром…».

Руслана Писанка: «Рідним, друзям, колегам мої співчуття. Саша, як шкода. Дякую Тобі за все, і шкодую, що за життя твоєї не встигла всього сказати. Прощавай…».

Оцените статью
Добавить комментарий