Сьогодні ми вам розповімо про те, як правильно прати зимову куртку, щоб не збивався утеплювач. Як прати пуховик (з наповнювачем «пух/перо») Перш за все потрібно поглянути на інформацію, яка написана на ярлику куртки. На ньому повинна бути коротка інструкція про догляд та прання. Якщо ваша куртка має хутрові елементи, то їх обов’язково слід попередньо відчепити. Якщо ж хутро не знімається, тоді одразу ж після прання потрібно його ретельно розчесати, процедуру слід повторити ще 2-3 рази під час самого сушіння. Куртки яскравих та світлих кольорів краще не прати самотужки. В такому випадку краще занести її в хімчистку, оскільки хутро може пустити колір. Перегляньте, чи ви нічого не залишили в кишенях, якщо є можливість, то відстебніть капюшон, акуратно застібніть куртку та виверніть її. Помістіть куртку у пральну машину. Якщо куртка на пуху, то разом з нею потрібно покласти декілька тенісних м’ячиків: вони не будуть давати можливості пуху збитися під час прання. Для прання краще підбирати рідкі засоби. Налаштовуємо на машинці режим для прання верхнього одягу. А якщо ви не знайшли такий режиму у себе, тоді є альтернатива — режим для делікатних тканин. Температура — 30 градусів, а режим витискання не більше 400-600 обертів. Коли ж куртка буде випрана, її потрібно ще раз вивернути та покласти на горизонтальну поверхню. Слід пам’ятати, що варто уникати прямих сонячних променів та батареї. Не потрібно прискорювати процес сушіння та використовувати фен, оскільки таким чином ви можете збити пух. Як прати куртку на синтепоні та холофайбері Аналогічна ситуація і з куртками на синтепоні чи холофайбері. Режим потрібно поставити делікатний та використовувати рідкий засіб. Температура не повинна перевищувати 30 градусів і викручувати при 400-600 обертах. Сушити такі речі потрібно в горизонтальному положенні, теж обов’язково якомога подалі від батареї! Зверніть увагу на те, що курточки у яких є різноманітні шкіряні вставки, які змішані з тканиною не варто взагалі прати в машинці. Вони потребують особливого догляду, тому краще здавати такі речі в хімчистку. Курточки, які містять холофайбер, можна випирати при температурі 30-60 градусів. Також слід знати, що синтепон буває двох видів у куртках: клеєний або зшитий. Бюджетні моделі створюються з клеєного, їх взагалі не варто прати, на відмінно від зшитого, який можна спокійно поміщати в машинку. Якщо ви завжди будете слідувати рекомендаціям, то ваша курточка точно не втратить привабливості і буде довго вам служити. А як ви перете такі речі?

Життєві історії

Ми розлучилися з чоловіком, коли моїй доньці виповнилося 10 років, а мені на той період було 35. Мені було дуже важко самостійно виховувати дитину, адже допомоги від чоловіка можна було не чекати. Тоді я зробила документи і поїхала заробляти гроші в Італію. Весь цей час донька була в матері, а я їх забезпечувала.

Зараз у моєї доньки образи на мене через те, що я її покинула. Але вона залишилася з бабусею, як так можна говорити? Моєї мами не стало минулого року, я приїхала на батьківщину, вирішила побути трохи з донькою та й лад в квартирі навести, а тепер думаю залишитися. Моя Юля згадує бабусю теплими словами, а мене називає поганою матір’ю. Бо якби я її дійсно любила, то б не покинула. Ох, скільки у неї на мене образ… Але жити за щось треба було.

Я весь цей час оплачувала їй навчання в університеті, згодом назбирала гроші і купила квартиру в обласному центрі, зробила ремонт. Там вона вже і роботу знайшла, але подяки я від неї не дочекалася.

Якби я не старалася, розтопити лід на душі у доньки мені не вдається.

– Не оправдовуйся, ти мене покинула! – ось так вона мені постійно відповідає.

– Та як я тебе кинула, якщо ти з бабусею залишилася, розмовляла з тобою чи не щодня. Я любила і люблю тебе, і працювала, щоб ти зараз ні в чому собі не відмовляла. Та ж навіть квартиру тобі купила.

Моя донька просто звикла, що про неї всі дбають, або я, або бабуся, то ж вона навіть уявлення не має, як це залишитися з дитиною на руках в кризовий період, коли не має просто за що придбати хліба.

Я собі в усьому відмовляла, поки була на чужині, всі кошти відсилала рідним. Донька так говорить, ніби мені там було добре без неї. Але я теж сумувала, спершу ще й так важко було, не знала ні мови, ні знайомих ще не мала.

От донька має дах над головою і поводиться так, ніби купівля квартири — це мій прямий обов’язок. Зараз я роблю ремонт в квартирі матері й залишуся там, а з донькою не знаю, як налагодити стосунки, її позиція – ти мене кинула, ти мені не мати, я тобі нічим не зобов’язана! Останнім часом вона навіть не підіймає слухавку.

Я їй говорю, що коли народить своїх дітей, тоді мне зрозуміє, а вона ж заявляє, що взагалі не буде мати дітей, бо хоче присвятити життя кар’єрі. От як вона могла вирости такої егоїсткою…

Що мені далі робити, і як примиритися з донькою?

Оцените статью
Добавить комментарий