Скількu цuфр на малюнку? Дочка вирішuла, а я не змогла

Життєві історії

Сьогодні, пропонуємо вашій увазі доволі цікаве та непросте завдання, яке перевірить вашу уважність та змусить сконцентруватися. На перший погляд, воно здається доволі легким, та зазвичай такі завдання доволі підступні й ховають в собі багато секретів.

Завдання

Уважно подивіться на малюнок нижче й порахуйте скільки цифр там зображено. Вам не потрібно їх додавати, віднімати, чи множити. Ви повинні знайти ВСІ цифри й порахувати їх кількість. Нічого складного, правда ж?

Відповідь

Насправді, особисто мені вдалося розгледіти 7 цифр, але й це неправильна відповідь. Почнімо з самого початку. На малюнку одразу можна помітити такі цифри як 6, 8, 2 й 1. Якщо придивитися уважніше, можна помітити, що з нижнього кільця вісімки та спинки двійки утворюється цифра 9, а ще трішки нижче — 4. Трішки важче знайти трійку, яка ховається у правій частині вісімки. Скільки цифр ми вже знайшли? 7? Виявляється, це ще не кінець!

На цьому малюнку є цифра 7, проте знайти її не так легко, як решту, оскільки вона перевернута догори дриґом. Розверніть двійку на 180 градусів й ви помітите цифру 7!

Отож, виходить, що на малюнку зображено 8 цифр!

Скільки вдалося знайти вам?

Оцените статью
Добавить комментарий