Що згідно з народними прикметами не можна робити 12 квітня

Життєві історії

Дотримуючись цих простих прикмет, ви вбережете себе від негараздів та невдач.

У цей день не можна нести додому непотрібні речі (на зразок листівок, безкоштовних газет або непотрібних покупок). Більш того, необхідно позбутися від домашнього мотлоху. Вважається, що якщо в молодик витягти з житла все старе, можна розчистити шлях для удачі, яка стоїть на порозі, інформує Ukr.Media.

Водночас не варто 12 квітня влаштовувати генеральне прибирання. Особливо це стосується метущих рухів: підмітати підлогу і змахувати пил в цей день не рекомендується. Інакше разом з брудом можна вимести з дому фортуну.

Якщо в цей понеділок надіти темний одяг, можна поставити хрест на всіх своїх починаннях — їх чекає фіаско. 12 квітня в пріоритеті білий, бежевий, блакитний і зелений кольори.

Не варто в цей день грати весілля. У народі говорили, що шлюб, укладений 12 квітня, довго не триватиме. Подружжя не будуть відрізнятися вірністю, а якщо в них з’являться діти, то їх чекає безрадісне майбутнє.

У цю ніч у снах ви зможете побачити приблизний шлях, по якому треба слідувати, щоб знайти удачу і домогтися поставлених цілей. Тільки пам’ятайте, що сновидіння — це лише начерки. Заповнити порожнечі ви повинні самостійно.

Оцените статью
Добавить комментарий