Сестрі чоловіка Олені і так добре живеться – мій чоловік не став на спадок від батьків претендувати, все їй віддав. А ще Олені її колишній чоловік квартиру залишив при розлученні. Так що в одній вона живе, другу здає, плюс аліменти. І при цьому всьому вона щиро переконана, що ми маємо їй допомагати

Життєві історії

Олена завжди була хитрою, свого вона точно не упустить. Сестра мого чоловіка звикла досягати того, чого вона хоче, і при цьому дуже любить говорити з натяками, які ми зобов’язані розуміти.

Так її: «Треба б дітей на новий мультик зводити», насправді означає, що мій чоловік повинен відразу взяти племінників і негайно йти з ними в кінотеатр. А: «Яка сьогодні погода хороша, а ви вдома сидите» – це прохання погуляти з її дітьми в парку з атракціонами, за наш з чоловіком рахунок, зрозуміло.

Я абсолютно не розумію натяків. А якщо натяк вже зовсім прямий, то роблю вигляд, що не розумію. Щось треба – скажи прямо. Без цих жодних вагань. А ось мій чоловік бажання сестри підхоплював на льоту. Племінників він дуже любить.

Те, що Олена любить своїх дітей і бажає всіляко урізноманітнити їхнє дозвілля, це, безсумнівно, вище усіляких похвал. Але, на мою думку, дітей повинні утримувати і розважати їх батьки. Не бабусі-дідусі, не дяді-тьоті, а батьки. Не сперечаюся – іноді можна і приділити увагу дітям найближчих родичів. Але ставити це в обов’язок – не зовсім правильно.

Намічався у старшого племінника день Ангела. День народження у Андрія був не так давно – ми досить непогано на нього витратилися, а Олена вже тут як тут зі своїми натяками.

Олена вважала, що недавно подарованого хорошого дорогого велосипеда – занадто мало для її улюбленого сина. І непогано б було купити хлопчикові тур вихідного дня в якусь європейську країну. Ну, і Олені заодно путівку, не поїде ж 10-річний хлопчик поодинці. Звучало це з вуст Олени так:

– Андрійко мріє хоч одним оком на Європу глянути.

А повна версія була озвучена вже на самому дні Ангела, коли розчарована Олена прийняла з рук брата торт замість путівки. Я на це торжество потрапити не змогла – робота. Так що чоловік пішов один. Він вручив племіннику набір подушок у вигляді букв його імені. Ми з чоловіком весь інтернет перерили, намагаючись зрозуміти, що прийнято дарувати дітям на таке свято.

Оленин апетит, який з кожним роком зростає все більше, мене давно вже дістав. Але з любов’ю чоловіка до племінникам я нічого вдіяти не могла. Чоловік мріяв про своїх дітей, але у нас якось не складалося, ось він і висипав всю свою любов на дітей сестри. Їм було досить, на прохання хитрої матері, зробити зворушливі вирази обличчя, типу: «Дядьку, ну будь ласка!», і мій чоловік був готовий на все. І якщо я це прекрасно бачила, то чоловік відмовлявся вірити в те, що дітей Олена використовує як маріонеток.

А тут щаслива новина – я зрозуміла, що у нас теж скоро буде малюк. Відразу повідомила чоловіку цю радісну новину. І чоловік став носитися зі мною, як з писаною торбою.

Чоловік відмовив сестрі в такій «дрібниці», як поїздка в Європу, і похвалився, що скоро стане татом. Олена образилася і вигнала свого брата зі свята. А потім зателефонувала мені і спробувала влаштувати сцену на тему: «Як ти посміла? Спеціально, так, щоб моїх дітей обділити?». Я не стала її слухати, ввічливо попрощалася і відключилася.

Чоловік нарешті зрозумів, що сестра його використовувала.

– Адже вона завжди так робила – їй щось треба, вона дітям нашепче, а вони у мене випрошують. Як не соромно дітей таким речам вчити? Хто з них виросте? І я стільки років вівся на це!

Чоловіка кинуло з крайності в крайність. Якщо раніше він був готовий віддати Олені останню сорочку заради племінників, то зараз він сів, взяв блокнот з ручкою і почав скрупульозно згадувати і виписувати всі ті суми, які сестра у нього зичила.

Після цього Олені вистачило совісті прийти до нас додому для серйозної розмови:

– Якщо у тебе скоро буде своя дитина, хоча я б на твоєму місці не була в цьому так впевнена, то зроби мені і дітям останній подарунок. Обіцяю, після цього я тебе більше не буду займати. Так ось, мені потрібна машина, дітей возити, – відразу заявила Олена.

Цього разу на слова сестри чоловік не повівся – у відповідь мій чоловік усучив сестрі блокнот із записами і зажадав повернення боргів. Час дав – пів року. І випровадив, з напуттям:

– Іди-йди, Олено, тобі ще роботу шукати.

Тепер в соціальних мережах нас дістають подружки Олени. Соромлять, що я дітей залишила голодними і без твердої чоловічої руки. Я намагаюсь не звертати на це уваги. А Олені і так добре живеться – мій чоловік не став на спадок від батьків претендувати, все сестрі віддав. А ще Олені її колишній чоловік квартиру залишив при розлученні. Так що в одній вона живе, другу здає, плюс аліменти. Не пропаде Олена. Не пропаде.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий