Проста річ, яку чоловікu хочуть у стосунках

Життєві історії

На запитання «Куди поділися всі гарні чоловіки?» є відповіді: гарні чоловіки бояться шлюбу. Тоді чого хочуть чоловіки у стосунках? Пристрасті? Спокою?

Вони бояться розлучення. Вони бояться втратити своїх дітей. Вони не хочуть дорослішати або просто не можуть знайти собі гарну жінку.

Я був одруженим і тепер ось запитую себе: що може змусити мене зробити це знову? Багато відповідало мені: повага, підтримка, ніжність, любов, пристрасть, сумісність, спілкування, відданість. Але цього не достатньо. Це і так само собою зрозуміло.

Мені потрібна жінка-партнер, яка зможе бачити в житті прекрасне, але і встояти перед його випробуваннями. Я не хочу бути веденим або провідним. Я хочу йти разом за руку з нею.

 

Тому що коли чоловік веде і бере на себе контроль в стосунках — це ж не рівність і не партнерство. І коли жінка постійно пиляє чоловіка, тому що він не знає, що робити — це теж не рівність і не партнерство. Іноді мені потрібно тримати штурвал, а іноді я слабкий і цю роль повинна брати на себе моя жінка. Іноді ми обидвоє можемо бути слабкими і ми повинні знайти спосіб перезарядити себе і свої стосунки.

Чого хочуть чоловіки у стосунках?

Рівності. Я шукаю собі рівню. Я хочу показувати любов і старатися для жінки, але так само хочу відчувати це у відповідь. Я хочу відчувати себе бажаним, а не так, немов секс потрібен тільки мені. Я хочу знати, які у неї фантазії й не відчувати осуду щодо моїх.

Я хочу зазирнути в розум жінки і захопитися тим, що там знайду. Хочу бачити, як вона посміхається, коли дивиться на мене і думає, що я не помічаю. Хочу просто насолоджуватися присутністю одне одного.

Але це часто неможливо, тому що жінка думає, що повинна будувати з себе важкодоступну та не показувати почуттів, «щоб зберегти мій інтерес».

чого хочуть чоловіки

Чого хочуть чоловіки в стосунках? Вони хочуть ділитися мріями. І я також! Нехай навіть вони здаються недосяжними, але я хочу, щоб моя жінка їх поважала, щоби вірила в мене. І вірила в наші стосунки, поважала і шанувала їх, як і я.

Я точно знаю ціну невдалого шлюбу. Тому наступного разу хочу дві речі: відданості нашим стосункам, щоб ми обидва були налаштовані їх зберегти, і готовності переживати труднощі, а не думати, що з кимось іншим може бути краще і легше.

Гарні чоловіки й жінки ще є, але ми витрачаємо занадто багато часу на пошуки ідеального партнера, замість того, щоб просто докласти зусиль для гарних стосунків.

Всі фото з відкритих джерел

Оцените статью
Добавить комментарий