Олена Кравець показала підрослих двійнят: зовсім дорослі

Життєві історії

Відома українська актриса, а також зірка студії «Квартал 95» Олена Кравець нещодавно давала коментар Катерині Осадчій. Поставити питання ведуча підійшла до знаменитості, коли та була в оточенні родини. В результаті в об’єктив також потрапили двійнята Іван і Катерина.

Про це йдеться у «Світському житті».

Зірка стала мамою тричі — у 2003 році вона народила дочку Марію, а у 2016-му — двійнят Івана і Катерину. І на публіці Кравець з’являється в оточенні сім’ї вже не перший раз. На цей раз актриса веде молодших дітей на балет. Але зірка каже — не висиджують тривалі вистави, хоча у позитивному сенсі дивують своєю поведінкою.

Крім того, подружжя поділилося, що віддали двійняток Катерину та Івана на бальні танці. Олена і Сергій також зізналися, що мріють піти займатися латино-американською хореографією.

До речі старша дочка Олени Кравець нещодавно святкувала день народження, Марії виповнилося 18 років. Зіркова мама скаржиться, що дочка її з батьком на день народження не покликала. При цьому подружжя розповіло, що вечірка з нагоди святкування повноліття була досить масовою.

Нагадаємо, що раніше актриса Олена Кравець прокоментувала свій відхід з «Квартал 95». Гумористка перевтілилася в легендарну Тіну Тернер, виступивши з хітом Simply the best. А в інтерв’ю за кулісами артистка зробила заяву про свою участь в «Жіночому кварталі».

Оцените статью
Добавить комментарий