Одного вечора Катерина поверталася додому, біля неї зупинилася шикарна автівка. — Сідайте, свахо, підвезу, он якого коня собі купив, — мовив щасливо сват. Згодом Катерина забула про ту зустріч, та якось ввечері до неї прийшов син, він був зовсім невеселим, і все матері розповів про тестя

Життєві історії

Катерина мала єдиного сина, тому коли Михайло сказав, що одружується, щастя матері не було меж, адже вона понад усе хотіла, щоб син гарно влаштувався в житті і мав хорошу сім’ю.

Оксана, майбутня дружина, була дівчиною красивою, розумною і з гарної сім’ї, чого ще було бажати.

Після весілля молоді сказали, що житимуть окремо і пішли на орендовану квартиру, щоб не псувати відносини з батьками, як це часто буває після шлюбу, коли дві сім’ї живуть разом під одним дахом.

Михайло працював програмістом, заробляв непогано, тому, не зважаючи на те, що платив за оренду, відкладав гроші на перший внесок, щоб взяти власну квартиру в кредит.

Катерина, хоча сама заробляла небагато, але сама трохи грошей відкладала теж для сина, хоча поки нікому про це не говорила, думала зробити сюрприз молодій сім’ї.

Якось, коли Катерина поверталася додому, до неї під’їхала красива автівка, з неї виглянув сват:

– Катерино, сідайте, підвезу вас, я вже он якого коня маю, – мовив сват щасливо.

Катерина сіла і очам своїм не вірила, адже батьки Оксани люди зовсім незаможні, а ще зовсім нещодавно скаржилися, що на комуналку грошей немає, а тут така розкіш. Сват нічого не говорив, щось радісно щебетав, а Катерина була не з тих людей, щоб щось розпитувати, тому мовчала, просто звично підтримувала розмову.

Про цю зустріч Катерина незабаром вже й згадувати перестала, ну купили машину, то добре, що їй до їх родини. Та одного разу до Каті прийшов син Михайло, відразу було видно, що його щось турбує, тому Катя сама почала розмову. Виявляється, що тесть попросив у Михайла гроші на авто, бо його знайомий продавав за гарною ціною, адже сам виїжджав за кордон на постійне проживання, тому потрібно було швидко купувати, а сам обіцяв взяти кредит, бо його оформляють не скоро. Оксана теж вмовляла Михайла позичити батькам гроші, це ж рідні люди, скоро віддадуть.

Відтоді вже п’ятий місяць минув, а тесть все обіцяє і обіцяє повернути гроші, а сам навіть кредит ще не оформив.

Михайло у матері питав пораду, бо не знав, як правильно вчинити. Останнього разу, коли мав розмову з тестем, той образився на нього, сказав, щоб не квапили більше, бо він сам знає, що доньці гроші потрібно віддати.

Катерина не вірила почутим словам. Вона сіла і задумалася, бо ніколи не уявляла, що може так бути. Вона вперше не знала, що порадити синові, ситуація дуже складна. Що поставити на перше місце: гроші чи спокій в родині? Але й гроші потрібно повернути, а сват і не думає поспішати, виходить.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий