На весілля батьки Галини не з’явилися, заявивши єдиній доньці, що цей шлюб не надовго, і скоро все скінчиться.

Життєві історії

Галина проживає з Іваном вже протягом 9 років. Правда, є одне але: вони так і не познайомили своїх рідних між собою. Навіть батьки подружжя жодного разу не бачили один одного, хоча чуток до них доходило багато. Зараз Галина з Іваном виховує двох дітей.

Галина з Іваном виховувалися в різних сім’ях, і їхні погляди різняться, однак це не заважає їм жити щасливо.

Батьки Івана — прості люди з широкою душею, батько — працівник на заводі, а матір працює продавчинею в магазині. Вони дуже щирі і говорять завжди те, що думають. Не мріють про щось надзвичайне, а живуть звичайним життям, цілі у них в житті змінюються — то нові вікна поставити, то купити шкіряний диван. Про книги чи документальні фільми вони і не знають, але це не заважає їм бути щасливими. У власному будинку завжди робота знайдеться.

Батьки любили Івана, але його вихованням чи навчанням взагалі не займалися. Хлопець сам тягнувся до науки, здобув освіту і став справжнім інтелектуалом. Батьки раділи за нього, але не розуміли, чому йому та нудна наука до вподоби.

А от сама Галина ж, навпаки, єдина донечка самих справжніх інтелігентів, які з неї весь час пилинки здували. Її батько відомий на ціле місто приватний підприємець, поважна людина. Матір — завідувач відділення в лікарні. В Галину вони вкладали всю душу, тому дуже розчарувалися, коли побачили вибір доньки. Іван, на їхню думку, занадто простий і взагалі їй не пара. Відмовляли її від заміжжя, але Софія настояла на своєму.

На весілля батьки Галини не з’явилися, заявивши єдиній доньці, що цей шлюб не надовго. Згодом батьки взагалі не брали участі в житті сім’ї Галини, інколи телефонували та мовчки спостерігали, коли таке щастя закінчиться розлученням. Але шлюб Галини та Івана був дуже міцним і те, що батьки не пхали свого носа, навпаки ще більше зблизило подружжя.

Пройшло вже 9 років, а батьки Івана та Галини і досі не бачили в очі один одного, хіба що на фотографіях сімейних. Подруги Галини звісно дуже цьому дивуються – ну як таке може бути між близькими людьми!

Галина спершу намагалася познайомити батьків, зблизити їх, однак ні ті, ні інші не хотіли чути один про одного. Батьки Івана були ображені на сватів за таке ставлення до них і до їхнього сина.

Загалом сім’я щаслива, але от кожен спілкується в основному лише зі своїми рідними батьками. Хіба що на свята їдуть спершу на два дні до одних, а потім на два дні до інших. Навіть дні народження дітей повинні справляти двічі: спершу з однією парою бабусі та дідуся, потім з іншою. Діти навіть нічого не підозрюють і вважають, що так має бути…

От самій Галині не дуже приємно з цієї ситуації і вона хоче примирити дві сторони.

От і як це зробити?

Оцените статью
Добавить комментарий