На початку знайомства хлопець з дівчuною навіть не моглu бu уявитu собі, як складатuмуться їхні стосункu. Однак Бог мав свої планu на нuх!

Життєві історії

Бог планує наші життєві шляхи за складною і оригінальною системою. У цьому переконалась ця пара: на початку знайомства хлопець з дівчиною навіть не могли би уявити собі, як складатимуться їхні стосунки.

Хав’єр і Трінідад Марія були парою закоханих студентів. Але їхні стосунки не закінчились класичним хеппі ендом: щоб одружились, жили в мирі і злагоді. Але також і не дійшли до того, що їхні почуття ослабли.

Тож яким шляхом пішла пара? Слід сказати, що і надалі підтримують незвичний зв’язок між собою…

Хлопець і дівчина знали дин одного ще із дитинства. Їхні батьки, католики, були друзями і мешкали непооддалік. По закінченні ліцею Хав’єр, зібрався вирушити у подорож континентом.

Саме у той час хлопець переживав кризу віри, і він майже зовсім закинув релігійні практики, коли вступив на юридичний відділ університету. Трінідад обрала той же напрям в іншому університеті. Так дороги молодих перетнулись знову і невдовзі вони стали зустрічатись.

Трінідад Марія перебувала у християнському середовищі, читала багато релігійних книжок, про філософію, мистецтво. Той світ також починав затягувати і Хав’єра, не було дня, коли би не проводились розмови про сенс життя та існування Бога.

Пара домовилися, що після закінчення навчання візьмуть шлюб. Крок за кроком хлопець повернувся до віри, молитви, участі у Літургії. Разом молилися Вервицю.

Родина Трінідад одного дня була здивована вибором старшого брата, який вирішив стати священиком. Пара також була здивована, оскільки вони вважали такий крок надто радикальним.

,,Ми говорили, що це необдуманий крок, що він відрікається від свого щастя. Але за декілька днів почали навідуватись думки – а що, якби Бог хотів такого ж і від нас? І перша відповідь була: “ми ж пара і вирішили одружитись”- розповідає Хав’єр.

Вибір майбутнього швагра не давав хлопцю спокою. Впродовж декількох тижнів думав: а може Бог кличе також і мене? І розповів про це нареченій. Тринідад відповіла, що і вона увесь цей час думала про те, чи не покликана до життя у монастирі.

Молоді вирішили поспілкуватись із духівником, який сказав, що це справа кожного з них і Бога. Ніхто не може тут робити вибір за них.

З того часу пройшло ще два роки аж коли Бог вповні прийняв дівчину, чим є вибір чернечого життя. І вона вступила до монашого Згромадження Сестер Ісуса Милосердного. Зараз сестра Марія мешкає на півдні Франції і на основі свого досвіду написала книгу про покликання.

Того ж року Хав’єр прийняв священичі свячення. Викладає у семінарії і веде свій блог “Не мусиш про це говорити” („Que no te la cuentel”).

“Це була велика ласка, що ми зустрілись, а потім обрали такий шлях. Зараз ми приятелюємо і між нашими сім’ями продовжується взаємна приязнь” – каже сестра Марія.

Оцените статью
Добавить комментарий