Конкурс «Міс Італія» прославuвся на весь світ. Вuнна в цьому незвuчайна 18-річна учаснuця

Життєві історії

Підсумки відомого італійського конкурсу в 2018 році на цей раз вразили весь світ. Фінальне нагородження відбулося у вересні. Серед трьох фіналісток виявилася Кьяра Борді.

Ще до закінчення конкурсу Кьяру завалили злісними коментарями і припущеннями. На думку Хейтер, дівчину без ноги могли взяти в такий конкурс хіба що їхні почуття жалості.

У 13 років Кьяра залишилася інвалідом (до середини гомілки відсутня ліва нога). Вона потрапила під машину, і кінцівку довелося ампутувати. Але і після цього дівчина не відмовилася від давньої мрії стати моделлю. На протезі модель може ходити в будь-якому взутті, навіть на високих підборах.

 

Кьяра знімається у Modelsof Diversity. Ця організація відома особливими поглядами на красу. У їхньому штаті немає «стандартних моделей».

Дівчина веде активний спосіб життя, займається багатьма видами спорту (аж до катання на роликах), мріє тепер стати хірургом – ортопедом.

Модель зізналася, що основною метою участі в конкурсі була не перемога. Кьяра просто радіє життю і ловить кожен щасливий момент. «Може у мене і немає ноги, але у вас немає серця і мізків» – обурилася Кьяра

Оцените статью
Добавить комментарий