Комаров зі «Світ навиворіт» зіткнувся з жорсткими наслідками поїздки в Пакистан: «Вночі після зйомки…»

Життєві історії

Відомий український телеведучий-мандрівник Дмитро Комаров відверто розповів про свою незабутню поїздку до Пакистану

Про це повідомляє Politeka з посиланням на сторінку Комарова у соцмережі.

Так, телеведучий розмістив у своєму акаунті підбірку фото з Пакистану, на яких можна побачити весь колорит цієї країни.

«Є місця, в які можна закохатися або зненавидіти, але байдужим залишитися не можна. Одне з таких — Карачі. Колишня столиця Пакистану, де за офіційними даними — 16 млн осіб, за неофіційними — до 40 мільйонів. Це реальні дані від місцевих журналістів. Тому я не вірю Інтернету», — написав він.

Комаров розповів, що коли їдеш в фінансовий центр країни, де зосереджений бізнес та крутяться гроші, уявляєш собі крутий мегаполіс. Але тебе зустрічає зовсім інша картина.

«Ні, це місто нема з чим порівняти. Це Карачі… Я приїхав в Карачі, як думав, днів на 10, а пробув більше 2 місяців. Повертався раз 5-7. Знайшов нових друзів. З’явилися нові звички: вночі після зйомки засипати в машині під звук сирени і червоно-синє блимання спецсигналів (офіційним делегаціям треба працювати з охороною). Взагалі не звертати увагу на зброю. Калашников в руках — як мобільник, не дивує», — зазначив він.

Він також наголосив, що до 2015 року не зміг би зняти тут жодного випуску програми.

«Мене б в кращому випадку пограбували, в гіршому — прибили. До 2015 тут по суті правила мафія. Викрадення, вбивства і теракти взагалі не дивували. І держава вирішила навести порядок — бандитів стали зачищати», — розповів він.

Оцените статью
Добавить комментарий