Коли ти втрачаєш маму, ти втрачаєш частинку своєї душі не полінуйтесь прочитайте

Життєві історії

Якщо ви втратили матір, то знаєте, наскільки це болісно . Хоча з часом стає трохи легше, але відчуття нестачі нікуди не дівається.

Матері – найсильніші люди в світі. Вони дбають про нас так, як ніхто не подбає, і завжди приходять на допомогу, що б не трапилося. Навіть якщо ми творимо дурниці, вони залишаються поруч і допомагають нам подолати всі труднощі.

Любов матері до сина або дочки ні з чим не зрівняється – вона зберігається навіть тоді, коли хтось із них помер. Мати – це перша людина, з якою ви спілкуєтеся в цьому світі, тому що ви проводите багато часу спочатку в ній, а потім з нею. Вона – ваш захист, ваша прихильниця і найвідданіша душа.

Материнство – це робота на все життя.

Скільки разів мати мовчки плакала, переживаючи за своїх дітей? Через ваше здоров’я, ваші уроки, ваші сімейні негаразди? Скільки разів молилася про полегшення вашої ноші? Навіть коли ми виростаємо і стикаємося з проблемами, мати продовжує за нас переживати.

Мама любить нас від щирого серця, не вимагаючи нічого натомість.

Смерть матері – це дуже важко. Втрата рідної, найближчої людини – мами – це дуже тяжке горе. Після такої втрати можуть пройти роки, перш ніж душевні рани загояться.

Не потрібно чекати, що все стане як раніше. Досвід непоправної втрати змінює нас, робить дорослішими. Інші люди, з якими ви намагаєтеся поговорити про маму, йдуть від розмови тому, що не знають як себе вести, не знають, що сказати вам на втіху. Хоча в такій ситуації слів розради і не може бути.

Вам потрібно, щоб вас просто послухали, підтримали, просто побули поруч в цей момент. А люди бояться, що своїми незграбними словами вони погіршать ваші переживання.

Найменше мама хотіла принести вам горе своїм відходом. Подумайте, що вона сказала б вам, якби могла побачити ваші страждання?

Мама сниться вам – саме тому, що ви страждаєте, таким єдиним доступним способом продовжує проявлятися її любов. Згадайте, що мама любила і хотіла зробити разом з вами. Вважайте, що вона передала вам естафету, і почніть це робити «за двох».

Люди йдуть, але їх любов залишається з нами. І часто після відходу духовний і емоційний зв’язок з ними стає ще міцнішим. Ми починаємо думати не «як шкода, що вони пішли», а «яке щастя, що вони були»!

Але головне – цінувати маму, поки вона ще жива. Не чекайте, поки вона буде при сmерті.

Зателефонуйте їй, розкажіть їй про свою любов, допоможіть їй! У вас ніколи не буде людини, яка любитиме вас більше мами.

джерело

Оцените статью
Добавить комментарий