Хлопчuк прuніс мамі запuску зі школu. Про її зміст він дізнався, лuше колu вuріс

Життєві історії

Як часто ви приносили зі школи зауваження в щоденнику? Чи багато їх було? А цей хлопчик приніс зі школи лише один лист, який вчитель передав його матері, але він змінило його життя докорінно.

Слово здатне на багато чого. Воно може і ранити, і вилікувати. В історії збереглося шалено багато випадків, коли людина щиро повірили у сказане, і все відбувалося саме так. Може, це можна пояснити з наукової точки зору, а може, і чудеса, але правильне слово, сказане в правильний момент, може зробити багато чого.

Пророча записка

Одного разу хлопчик прийшов зі школи і приніс своїй матері лист, переданий вчителем. Мама хлопчика прочитала його і почала плакати. Тоді син попросив її прочитати записку вголос, і вона прочитала: “Ваш син – геній, наша школа невелика, і у нас немає вчителів, які змогли б навчити вашого сина чогось. Будь ласка, навчайте його самі”.

Минуло багато років, мати хлопчика померла. Син приїхав додому, щоб розібрати її речі. В архіві було багато записів, в тому числі і та стара шкільна записка. Він прочитав її. Насправді учитель передав його матері зовсім інші слова: “Ваш син – відсталий! Ми більше не можемо навчати його разом з усіма дітьми. Ми радимо вам самостійно навчати його вдома”.

Це був…

Цим хлопчиком був Томас Едісон, який на той час став одним з найбільших винахідників свого століття, у нього було багато відкриттів. Крім цього він вже був відомим бізнесменом. Едісон, прочитавши оригінальний лист, деякий час плакав, а потім зробив у своєму щоденнику запис: “Томас Алва Едісон був духовно відсталою дитиною. Завдяки героїзму своєї матері він став одним з найвідоміших винахідників століття”.

Ми не можемо сказати з упевненістю, що ця історія є справжнім. Однак в ній хороший сенс: сила слова просто вражає.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий