Глава «Укрпошти» жорстко відповів міністру соціальної політики про доставки пенсій: що сталося

Життєві історії

Голова «Укрпошти» Ігор Смелянський жорстко відповів міністру соціальної політики Марині Лазебній з приводу тарифів на доставку пенсій. Він закликав Кабінет міністрів затвердити необхідну постанову на засіданні 31 березня і зажадав вибачень від голови міністерства соціальної політики.

Про це Ігор Смелянський написав на своїй сторінці в Facebook.

Що сказала Марина Лазебна

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила в інтерв’ю для РБК-Украина, що публічному акціонерному товариству «Укрпошта» підвищать тарифи на доставку пенсій.

«Між Пенсійним фондом та «Укрпоштою» завершуються переговори й 31 березня будуть підписані договори… Зараз просто в черговий раз «Укрпошта» поставила ультиматум, що припинить доставку пенсій для 3,5 мільйона людей. Але тільки через ультиматуми розв’язувати це питання не можна», — сказала Лазебна і запевнила, що «Укрпошта» продовжить свої договірні відносини з Пенсійним фондом.

«Ми своєю чергою, Мінсоцполітики та Мінінфраструктури, підвищимо тарифи. Але максимальну кількість пенсіонерів переведемо на обслуговування в банківські установи. По Києву 35% пенсіонерів, які отримують пенсію через «Укрпошту», просто ходять в поштові відділення. Які тут витрати «Укрпошти»?» — підкреслила міністр.

Що відповів Ігор Смелянський

Голова «Укрпошти» обурився і жорстко відповів міністру. Він звинуватив Лазебну в тому, що її інформація не відповідає дійсності.

«Зараз буде жорсткий пост, але, вибачте – задрало. Мені складно сказати, до якої категорії брехні віднести вчорашнє інтерв’ю міністра, де вона згадала, що Укрпошта, шантажем (забираючи шматок хліба у пенсіонерів) підвищила тарифи на доставку пенсій з 60 до 100 гривень за одну доставку (або на 67%)», — написав Смелянський.

Він зажадав, щоб міністр Лазебна перепросила в «Укрпошти» і всіх пенсіонерів, оскільки реальне підвищення тарифів складе в разі схвалення всього 11%.

Крім того, він зазначив, що «Укрпошта» частково виплачує пенсії у відділеннях, а за ті, які приносять додому, організація хоче всього лише 1,3%.

«Я дуже сподіваюся, що завтра – далі відкладати вже нікуди – на Кабміні будуть прийняті правильні рішення. Які дозволять нормально працювати підприємству, і, що найголовніше, не будуть розбурхувати мільйони пенсіонерів, яким є про

Оцените статью
Добавить комментарий