Дуже зручно і смачно: заморожені кабачки на зиму

Життєві історії

Щороку я заготовлював про запас кабачки в пакеті. Це дуже зручно, і до того ж дозволяє надовго зберегти кабачки. Мій спосіб дуже простий, не вимагає особливих зусиль, зате потім як добре, зручно і смачно!

пише порадниця

приготування:

Кабачки беремо молоденькі, з тонкою шкіркою – вони виходять найсмачніші. Великі, волокнисті, перестиглі для цього способу заготівлі теж, звичайно, підійдуть, то вийде вже не зовсім те, що потрібно.

Отже, кабачки натираємо на крупній тертці і відразу ж, ось прямо в ту ж секунду, як натерли весь кабачок до кінця, складаємо його в пакет і зав’язуємо або закриваємо на застібку. Робимо це швидко, щоб кабачок не встиг пустити сік.

Відразу ж ставимо пакет в морозилку. Можна укласти пакет пластом, тоді він буде займати менше місця в холодильнику. Якщо ви натираєте відразу кілька кабачків, то робіть поетапно: один натерли – поставили, другий натерли – поставили. Інакше з’явиться зайва рідина, яка все зіпсує.

У пакет фасуємо рівно стільки натертого кабачка, скільки вам необхідно на один раз. Пакети зручно розподіляти пластами і складати в морозилці один на одного.

Потім, коли вам буде необхідно, просто дістаєте порцію замороженого тертого кабачка, кришити руками в миску – все дуже легко, розсипається в два рахунки, і починаєте відразу ж готувати, не чекаючи, поки кабачок сам розмерзнеться.

Наприклад, я часто роблю із замороженого кабачка оладки. Поки вбиваю яйця, додаю борошно і інші інгредієнти, замішую тісто – кабачок вже практично повністю розмерзнеться і можна смажити оладки, ну або готувати інші страви.

Кабачок в цьому випадку розморожується за лічені хвилини. А якщо просто дістати з морозилки і залишити розморожувати – ви ризикуєте отримати «кашу», з якої щось приготувати вже буде складно або взагалі неможливо. Ось такий спосіб))

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий