Дідівський метод!Як просто і швидко усунути засмічення у трубах без спеціальних пристосувань і хімії

Життєві історії

З засміченням у ванній або раковині час від часу стикається кожен. Найчастіше це відбувається абсолютно невчасно. Що ж робити, якщо ні спеціальних пристосувань, ні хімії під рукою не виявилося? В цьому випадку вас виручить спосіб, який багато господинь використовували ще за часів Радянського Союзу. Відразу обмовимося, що йдеться про невелике засмічення, інформує Ukr.Media.

Отже, перше, що потрібно зробити — це відкрутити лійку з душового шланга. Будьте уважні: на кінці шланга є гумова прокладка — не втратьте її.

Тепер відкриваємо гарячу воду на максимальну потужність і направляємо струмінь прямо в зливний отвір.

Треба постаратися по черзі потрапити струменем в кожне з маленьких отворів у зливі.

Подібним чином можна чистити і засмічення в раковині, яка знаходиться поруч з ванною. Ну, а на майбутнє, замість спеціальних пристосувань, можна обзавестися парою метрів дешевого металевого троса (Ø 8 мм). «Розпушити» його на одному кінці.

У разі засмічення засуньте цей «йоржик» в зливний отвір наскільки вийде, покрутіть їм і витягніть волосся і налиплий на нього бруд, які, в основному, і стають причиною засмічень.

Нехай ваша сантехніка завжди працює справно, а якщо у вас залишилися ще якісь питання, ви можете подивитися відео нижче.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий