Чоловік забув замкнути двері в офіс і наступного дня не впізнав приміщення

Життєві історії

Житель містечка Ло́нг’їр норвезької провінції Свальбард Уве Хаген, на відміну від співвітчизників, працював під час пандемії коронавірусу не у себе вдома, а в офісі. Однак тепер чоловікові, схоже, доведеться приєднатися до більшості, адже через свою забудькуватість він позбавив себе робочого місця, інформує Ukr.Media.

На самому початку січня Уве після чергового робочого дня був дуже втомленим, тому, коли закривав за собою офісні двері, забув її замкнути. На щастя, ніякому зловмиснику не спало на думку грабувати його офіс, враховуючи, що на вулиці в той день і ніч були сильні снігопад і вітер.

А наскільки були суворі погодні умови, Хаген дізнався наступного дня, коли підійшов до свого офісу. Спочатку він побачив відчинені двері і вже готувався до гіршого( і лякаючого), але навіть не підозрював, що знайде всередині.

У приміщенні все було на місці, що явно трохи заспокоїло чоловіка, але засмутитися все ж довелося. Техніка, стіл, стільці, диван і навіть стіни були обережно покриті снігом. Здавалося, ніби Уве потрапив не до себе в офіс, а в покинуту будівлю десь на Північному полюсі, перемістившись в просторі.

«Я був просто вражений, коли побачив, що мій офіс повністю засипаний снігом», — поділився чоловік.

Зате тепер у Хагена з’явилася вагома відмазка перед босом, чому його підлеглого немає і не буде ще два дні на робочому місці. Заодно чоловік, можливо, зможе уникнути і дивних подарунків від шефа.

Про неприємності нещасного Уве дізналися і користувачі порталу Reddit. Правда, не всі відразу зрозуміли, на що вони дивляться, коли побачили фото офісу.

Спочатку я навіть не зрозумів, на що я дивився, і думав, що це просто біла кімната з дуже пухнастим диваном…

Спочатку я вирішив, що це кімната з незвичайним норвезьким дизайном. Коли я зрозумів, що це сніг, подумав: «вони [норвежці] по-справжньому віддані автентичності в інтер’єрі».

Хтось пробрався всередину і покрив все шерстю. Мерзотники!

Інші ж, розібравшись, що до чого, почали припускати, чим тепер чоловік може зайнятися в такому приміщенні.

Залиш вікно відкритим і прибери якомога більше снігу за допомогою лопати. Поки сніг не почав танути, набагато простіше все прибрати, не пошкодивши меблі і техніку.

Побудуй сніговика.

Оцените статью
Добавить комментарий