– Чоловік каже, що ми повинні допомагати свекрусі. Він навіть запропонував мені звільнитися з роботи і доглядати за нею. Я ось тільки вийшла з декрету, прилаштувала дочку в садок. Не хочу знову сидіти в чотирьох стінах, а тим більше слухати цілими днями його матусю

Життєві історії

– Чоловік каже, що ми повинні допомагати свекрусі. Він навіть запропонував мені звільнитися з роботи і доглядати за нею. Я ось тільки вийшла з декрету, прилаштувала дочку в садок. Не хочу знову сидіти в чотирьох стінах, а тим більше слухати цілими днями його матусю
Ще кілька років тому свекруха Галини була сповнена сил і енергії. Молоде подружжя тоді тільки одружилися, і Лариса Петрівна натхненно вказувала їм, як потрібно робити ремонт в подарованій їй молодятам квартирі.

Лариса Петрівна рано овдовіла і ростила єдиного сина абсолютно одна, намагаючись дати йому все найкраще. Квартиру цю вона заробила сама, їздила до Польщі за товаром і перепродавали в складні дев’яності, коли Сергій був ще зовсім маленьким.

Галині не дуже то подобався ентузіазм свекрухи, але вона слухалася і не суперечила до пори до часу. Терпіння її луснуло приблизно через рік після весілля, коли Галина чекала дитину а Лариса Петрівна жваво нав’язувала їй свою думку з приводу вибору дитячого ліжечка.

Жінки тоді сильно посперечалися і відтоді практично не зустрічаються. Онуку Оленку Сергій возить до бабусі один, тому що не хоче, щоб ситуація ще більше ускладнилася.

Нещодавно у Лариси Петрівни виникли проблеми із зором. Мама Сергія практично нічого не бачить, не може вийти з дому, ледве себе обслуговує.

– Чоловік каже, що ми повинні допомагати свекрусі. Він навіть запропонував мені звільнитися з роботи і доглядати за нею. Я ось тільки вийшла з декрету, прилаштувала дочку в садок. Не хочу знову сидіти в чотирьох стінах, а тим більше слухати цілими днями його матусю.

Галина не хоче допомагати свекрусі сама, та й чоловікові намагається заборонити робити щось для матері.

– Він сказав, що раз я не хочу доглядати за нею, то він найме доглядальницю! Уявляю скільки це буде коштувати! У нас немає стільки грошей на це! Я проти!

***

– Непорозуміння між невісткою та свекрухою – стандартна ситуація в сучасних сім’ях. Не правильно поводяться не тільки мами чоловіків, а й їхні дружини. Причина – чоловік, якого вони обидві люблять. Дві ці жінки зовсім не зобов’язані любити один одного, але повагу в родині ніхто не відміняв.

Галина поводиться вкрай егоїстично. Своїми словами вона висловлює неповагу не тільки до Лариси Петрівни, але і свого власного чоловіка. Раз дружині не важливо те, що важливо чоловікові – це вже проблема взаємовідносин в їх власній родині. По суті, подружжя повинні шукати компроміс у будь-якій ситуації, як це і намагається зробити Сергій, але ось поведінка Галини більше схоже на дитячий каприз.

– Вона сама винна і заслужила таке ставлення, нічого було лізти в нашу сім’ю і нав’язувати свою думку!

У чомусьГалина і права: свекруха, звичайно, не повинна наполягати на тому, що потрібно робити все так, як їй хочеться, але це зовсім не означає, що після сварки мати чоловіка стає чужою людиною і допомагати у скрутні моменти їй не потрібно.

А може просто продати квартиру, яку заробила Лариса Петрівна і на ці гроші утримувати доглядальницю? Навряд чи на це погодитися Галина: квартира – це добре, а ось подяки за неї ніякої.

Галині потрібно навчитися терпимості, подяки і поваги, можливо, вона і сама далеко не ідеальна, щоб ось так от вирішувати чи потрібно допомагати матері чоловіка або просто відправити її в держустанову.

Оцените статью
Добавить комментарий